18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie była muszka?

Zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego z młodości to hit. Co za przystojniak

28.05.2019  18:03
Zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego z młodości to hit. Co za przystojniak
Zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego z młodości to hit. Co za przystojniak Fot: Instagram/@januszkorwinmikke

Janusz Korwin-Mikke to jedna z tych postaci, którą ciężko sobie wyobrazić za młodu. Na szczęście istnieją fotografie! To zdjęcie Was rozczuli, powali i zaskoczy - jest hitem.

Janusz Korwin-Mikke to jeden z tych polityków, który odkąd pojawił się w mediach i na scenie politycznej, wygląda niemalże tak samo. Wierny swojemu stylowi, muszkom i marynarkom - występuje zawsze w jednakim wydaniu. Wyobrażacie go sobie w młodości?

Jak Janusz Korwin-Mikke wyglądał za młodu?

Ciężko w ogóle dopuścić do siebie myśl, że Korwin-Mikke mógł kiedykolwiek wyglądać inaczej. Czasy bez muszki, siwego wąsa? Otóż istniały takie! Na szczęście fotografie są nieśmiertelne i w każdej chwili potrafią przypomnieć, jak ktoś wyglądał dawniej. Zdjęcia pana Janusza z młodości to czyste złoto.

Janusz Korwin-Mikke na swojej I Komunii, fot. Instagram/@januszkorwinmikke

Niewinny i uroczy. Wtedy jeszcze nikt nie posądzałby go o ostre słowa, które z lubością będzie wypowiadał w przyszłości.  

Kiedy minęły już czasy dzieciństwa, mały Januszek stał się młodym Januszem. Oto zdjęcie pochodzące z jego czasów studenckich. Poznalibyście na nim przyszłego polityka?

Janusz Korwin-Mikke na studiach, fot. Instagram/@januszkorwinmikke

To jednak nie jedyne zdjęcia Korwina godne uwagi. Możemy go również ujrzeć jako powabnego kawalera. Ta fotografia pochodzi z 1970 roku. Na niej widać już pierwsze przebłyski stylu, na który ostatecznie raz a dobrze postawi. 

Janusz Korwin-Mikke w młodości, fot. Instagram/@januszkorwinmikke

Na deser zaś zdjęcie, na którym już wyraźnie widzimy w jakim kierunku ugruntował się Janusz Korwin-Mikke i jakiemu stylowi już zawsze pozostanie wierny.

Janusz Korwin-Mikke, fot. Instagram/@januszkorwinmikke

Które wydanie polityka podoba Wam się najbardziej?

Czytaj także