18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To koniec pewnej epoki

Zenek Martyniuk kończy karierę? „Ja się nie nadaję”

09.11.2022  14:49
Zenek Martyniuk kończy karierę?
Zenek Martyniuk kończy karierę? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Zenek Martyniuk, lider Akcentu oraz największa gwiazda prawej i sprawiedliwej sceny muzycznej, zamierza zakończyć karierę! Jednak musimy was uspokoić (albo zmartwić) – chodzi o karierę aktorską.

Zenek Martyniuk. Wspaniały muzyk i autor wielu przebojów – przede wszystkim „Przez twe oczy zielone” oraz „Życie to są chwile”. Ileż razy tańcowaliśmy do tych hitów na weselach? Ciężko zliczyć, ale co najmniej raz albo dwa razy! Martyniuk dał Polakom wiele momentów radości i muzycznej ekstazy, ale pojawiła się właśnie obawa, że jego aktywność artystyczna dobiega końca. Czyżby nas opuszczał?

Zenek Martyniuk kończy karierę

Zenek Martyniuk poinformował, że tak właściwie kończy karierę aktorską. Nie był w tej sferze szczególnie płodny, ale zdążył zachwycić widzów pomniejszymi rolami na małym i dużym ekranie. Pojawił się choćby gościnnie w filmie „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” oraz przyjął rolę w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Oczywiście pojawił się też w swoich teledyskach. Teraz wypowiedział się na ten temat w rozmowie z „Super Expressem”:

Nie czuję aktorstwa, absolutnie. Ja się nie nadaję do aktorstwa. Chociaż teledysków dużo nagrałem, więc można powiedzieć, że taki mikroskopijny aktor ze mnie

- powiedział „Super Expressowi”.

Dodał także, że propozycje występu na ekranie raczej się nie pojawiają. Zresztą Zenek Martyniuk musi skupić się na muzyce – niedawno wypuścił nowy utwór, a koncerty organizuje nawet za granicą.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także