18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko przez syna?

Zenek Martyniuk ma problem. Musi sprzedać część majątku

15.07.2019  09:56
Zenek Martyniuk ma problem. Musi sprzedać część majątku
Zenek Martyniuk ma problem. Musi sprzedać część majątku Fot: Damian KLAMKA/East News

Zenek Martyniuk ma pewne problemy wychowawcze ze swoim dorosłym już synem. Teraz król disco polo zmuszony jest sprzedać część swojego majątku, który miał Danielowi zapewnić stałe źródło dochodu. 

Jak każdy troskliwy ojciec, Zenek Martyniuk stara się zrobić wszystko, żeby jego jedynemu synowi żyło się jak najlepiej. Niestety, często bywa tak, że przedsiębiorczy rodzice nie mają przesadnie przedsiębiorczych dzieci. 

Zenek jakiś czas temu zainwestował w pub, który należeć miał do jego syna. Niestety, lokal od długiego czasu przynosił jedynie straty - w końcu król disco polo postanowił zrobić z nim porządek. 

Zenek sprzedał pub syna

Knajpa w centrum Białegostoku miała stać się najmodniejszym lokalem w mieście - coś jednak wyraźnie poszło nie tak. Martyniuk w pełni sfinansował pomysł Daniela na otwarcie pubu - kiedy jednak zauważył, że nie ma nadziei na zysk - postanowił tę sprawę ogarnąć. 

W sieci pojawiło się ogłoszenie, że lokal wystawiony jest na sprzedaż. Poza tym, że pub przynosił straty, nieoficjalnie wiadomo, że syn króla disco polo totalnie nie dogadywał się z personelem. W połączeniu ze skomplikowanym życiem rodzinnym - zupełnie stracił zapał do prowadzenia własnego biznesu.

Ostatecznie pub zakupił za 700 tys. zł rolnik z okolic Białegostoku. Podobno Martyniukowie myślą o kolejnym pubie dla syna -  tym razem ma być on zlokalizowany w Warszawie. Myślicie, że klimat stolicy zmobilizuje Daniela do pracy?