18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dla wnuczki wszystko

Zenek Martyniuk straszy. Nagra kołysanki w rytmie disco-polo

13.05.2019  11:15
Zenek Martyniuk nagra piosenki dla wnuczki
Zenek Martyniuk nagra piosenki dla wnuczki Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Gwiazdor disco-polo chce uszczęśliwić wnuczkę i nagrać dla niej piosenki. mała Laura będzie wychowywać się w rytmach disco-polo?

Największy gwiazdor disco-polo Zenek Martyniuk został niedawno dziadkiem. Teraz chce umilić życie swojej małej (i jak na razie jedynej) wnuczce i śpiewać jej do snu.

Jest jednak mały problem. Laura i jej mama nie mieszkają w Białymstoku. Żona Daniela Martyniuka (syna Zenka) opuściła nie tylko stolicę Podlasia, ale i całkowicie wyprowadziła się z domu w Wasilkowie (ten syn gwiazdora próbował ostatnio sprzedać). Dziewczyna mieszka z córeczką u swoich rodziców, kilkaset kilometrów dalej.

Zenek nagra kołysanki dla wnuczki

Jest jednak i na to sposób. I nie chodzi o telefony czy odwiedziny, a o nagranie piosenki. Kto jak kto, ale akurat Zenek Martyniuk ma do tego i środki, i możliwości. Właśnie - w rozmowie z "Faktem" zapowiedział, że myśli nad śpiewaniem dla Laurki.

Jakąś jedną fajna pioseneczkę, jakąś fajną balladkę. Jak już troszeczkę będzie rozumiała, to pewnie pośpiewam takie piosenki, jakie ja lubię, na przykład "Puszek okruszek" - "Mój dziadek dał mi psa" (tu nawet zaśpiewał - red.) czy "Bal moich lalek" - powiedział swojemu rozmówcy.

Czy to oznacza, że już niedługo usłyszymy hity Natalii Kukulskiej w całkiem nowej, disco-polowej aranżacji?

Przeczytaj więcej
Komentarze