18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życie dało czerwoną kartkę

Piłkarz nie żyje. Tragedia na meczu

Wojciech Kozicki
02.12.2022  16:22
Zmarł piłkarz z Meksyku. Tragedia i śmierć podczas meczu
Zmarł piłkarz z Meksyku. Tragedia i śmierć podczas meczu Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Wydaje się, że ledwie przed chwilą grał przeciw reprezentacji Polski, a tu niespodziewanie przyszła tragedia i śmierć. Nie żyje meksykański piłkarz Omar Trujillo. Sportowiec odszedł w wieku zaledwie 44 lat.

Meksykańska federacja piłkarska przekazała smutną wiadomość – nie żyje piłkarz Omar Trujillo. Oficjalna przyczyna śmierci 44-letniego sportowca nie została ujawniona. Nieoficjalnie podano jednak, że zabił go atak serca, gdy grał mecz piłki nożnej z kolegami w rodzinnej Morelii.

Nie żyje meksykański pilkarz. Zmarł Omar Trujillo

Omar Trujillo jako zawodowy piłkarz rozpoczął karierę w 1998 roku w Morelii, a później zawędrował do do Atlasu i Tigres UANL. Finalnie został zawodnikiem Celaya. Jego profesjonalna kariera piłkarska zakończyła się w 2012 roku. Zdążył jednak zagrać w piłkarskiej kadrze narodowej Meksyku, a w 2005 roku zagrał spotkanie przeciwko Polsce.

Według meksykańskich mediów przyczyną śmierci Omara Trujillo  miał być atak serca, którego doznał w czasie rozgrywania meczu piłki nożnej z kolegami w rodzinnej Morelii – informuje Radio ZET.

Czytaj także