18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Zmarł uczestnik "Sanatorium Miłości". Sympatyczna gwiazda TVP

Wojciech Kozicki
11.07.2023  17:11
Zmarł uczestnik programu „Sanatorium miłości" Krzysztof Rottbard
Zmarł uczestnik programu „Sanatorium miłości" Krzysztof Rottbard Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Nie żyje gwiazda TVP i uczestnik programu „Sanatorium miłości". Telewizja Publiczna potwierdziła smutną wiadomość - zmarł Krzysztof Rottbard. Odszedł w wieku 67 lat.

Zmarł Krzysztof Rottbard. Zasłynął jako uczestnik programu TVP „Sanatorium miłości”. Brał udział w pierwszej edycji. O śmierci Krzysztofa Rottbarda poinformowano w pożegnalnym poście programu randkowego dla seniorów.

Zmarł Krzysztof Rottbard z Sanatorium Miłości. Sympatyczna gwiazda TVP

Krzysztof Rottbard w programie TVP nie znalazł miłości. Zyskał jednak ogromną sympatię widzów. Pudelek przypomina, że rozwiódł się z żoną 16 lat temu. Doczekał się dwóch synów, a jeden z nich odradzał mu udział w programie „Sanatorium miłości”.

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 67 lat odszedł od nas Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium Miłości. Dobry i otwarty kolega, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Żegnaj Krzysztofie. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia- czytamy na profilu Sanatorium miłości na Facebooku.

RMF FM przypomina, że to kolejny uczestnik „Sanatorium miłości”, który nie żyje. Niedawno widzowie pożegnali m.in: Cezarego Mocka (z pierwszej edycji), Ninę Busk (z pierwszej edycji) oraz Władysława Szustorowskiego (z trzeciej edycji).

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje