18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna wiadomość

Zmarła partnerka Michała Wójcika z Ani Mru Mru

Wojciech Kozicki
17.04.2023  19:26
Zmarła partnerka Michała Wójcika z Ani Mru Mru. Chorowała na raka
Zmarła partnerka Michała Wójcika z Ani Mru Mru. Chorowała na raka Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Tragiczna wiadomość. Zmarła Jani, partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Smutną informację potwierdził Krzysztof Ferdyn, przyjaciel artysty kabaretowego.

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru stracił partnerkę. Zmarła jego ukochana Jani. To właśnie dla niej słynny kabareciarz prowadził zbiórkę, by zgromadzić pieniądze na jej leczenie. Planowano zebrać 150 tysięcy złotych, a finalnie udało się zgromadzić ponad 200 tysięcy. Po zebraniu pieniędzy Michał Wójcik w programie "Pytanie na śniadanie" podziękował za ogromne wsparcie. Niestety, kobieta przegrała walkę z nowotworem.

Partnerka Michała Wójcika nie żyje. Wielka tragedia, serce pęka

Krzysztof Ferdyn, przyjaciel Michała Wójcika, potwierdził wiadomość o śmierci Jani w rozmowie z Party.pl. Partnerka Michała Wójcika osierociła ich syna Michała Juniora, który urodził się w 2019 roku. Dziennik.pl podaje, że u kobiety zdiagnozowano śluzaka potrójnie ujemnego

Kochani, całe życie pomagałem. Dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc Was. Moja Jani zachorowała. Ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę – apelował niedawno Michał Wójik, chcąc ratować młodą kobietę.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Przekazujemy wyrazy współczucia.

logo Tu się dzieje