Nie sprawdzili się?

Zmiany w Big Brotherze: Chajzer i Ohme rozdzieleni

30.03.2019  16:41
Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie będą pokazywali się razem
Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie będą pokazywali się razem Fot: Big Brother Nocą/screen

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme prowadzili wspólnie „Big Brother Nocą”. Para nie przypadła do gustu widzom. Produkcja postanowiła ją rozdzielić.

Filip Chajzer ma za sobą kilka show telewizyjnych, które prowadził. O ile dotychczas TVN chętnie zatrudniał go w tej roli, o tyle w programie „Big Brother” nie wszystko poszło tak jak powinno. Duet Chajzer – Ohme zawalił, a produkcja zareagowała szybko.

Big Brother Nocą

Do niedawna, w kolejnych odcinkach reality show „Big Brother Nocą” obok siebie pojawiali się Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Duet komentował to, co dzieje się w domu wielkiego brata. Ale para nie przypadła do gustu widzom, co nie umknęło uwadze produkcji. Dlatego już od pewnego czasu możemy obserwować ich w roli prowadzących osobno.

Chajzer zdominował Ohme

Głównym zarzutem, jaki dało się słyszeć jest to, że Małgorzacie Ohme ciężko było się przebić przez hałaśliwego i skupiającego uwagę Filipa Chajzera. Jak podaje „Fakt”, powołując się na tajemnicze źródło, Ohme jest „ciepłą i spokojną dziennikarką” za to Chajzer to postać bardzo dynamiczna, skupiająca na sobie uwagę i skora do wygłupów. Takie zestawienie spowodowało, że dziennikarz i prezenter zdominował swoją koleżankę, często wchodził jej w słowo i nie dawał dokończyć myśli. To nie odpowiadało widzom.

Co dalej z „Big Brotherem Nocą”?

Decyzją stacji duet prowadzących ma zostać rozdzielony. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie odejdą z programu, ale będą występować osobno. Co prawda zdarzyć się może jeszcze, że oboje pojawią się na antenie równocześnie, jednak do takich sytuacji będzie dochodziło sporadycznie.

Filip Chajzer ma za sobą kilka show telewizyjnych, które prowadził. O ile dotychczas TVN chętnie zatrudniał go w tej roli, o tyle w programie „Big Brother” nie wszystko poszło tak jak powinno. Duet Chajzer – Ohme zawalił, a produkcja zareagowała.

Big Brother Nocą

Do niedawna, w kolejnych odcinkach reality show „Big Brother Nocą” pojawiali się obok się Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Duet komentował to, co dzieje się w domu wielkiego brata. Ale para nie przypadła do gustu widzom, co nie umkneło uwadze produkcji. Dlatego już od pewnego czasu możemy obserwować ich w roli prowadzacych osobno.

Chajzer zdominował Ohme

Głównym zarzutem, jaki dało się słyszeć jest to, że Małgorzacie Ohme ciężko było się przebić przezhałaśliwego i skupiajacego uwagę Filipa Chajzera.Jak podaje „Fakt” powołując się na tajemnicze źródło, Ohme jest „ciepłą i spokojną dziennikarką” za to Chajzer to postać bardzo dynamiczna, skupiająca na sobie uwagę i skora do wygłupów. Takie zestawienie spowodawło, że dziennikarz i prezenter zdominował swoją koleżankę, często wchodził jej w słowo i nie dawał dokończyć myśli. To nie odpowiadało widzom.

Co dalej z „Big Brotherem Nocą”?

Decyzją stacji duet prowadzących ma zostać rozdzielony. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie odejdą z programu, ale będą występować osobno. Co prawda zdarzyć się może jeszcze sytuacja, w której oboje pojawią się na antenie równocześnie, jednak do takich sytuacji będzie dochodziło sporadycznie.

Przeczytaj więcej
Komentarze