18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To przez Kevina?

Co się dzieje z Roxie Węgiel? "Sodówka, zachowanie irytuje"

Wojciech Kozicki
21.09.2023  16:46
Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Czy ten związek zmienia Roxie Węgiel?
Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Czy ten związek zmienia Roxie Węgiel? Fot: Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel to już nie dziecko. Kevin Mglej ją odmienił? Znajomi Roxie Węgiel ubolewają w tabloidach, że najwyraźniej woda sodowa uderzyła jej do głowy. Kariera i wizerunek zrujnowane przez związek ze starszym facetem? Muzyka zdominowana przez miłość?

Roksana Węgiel się zmieniła. Kiedyś słodki bombelek z Eurowizji Junior i The Voice Kids w TVP. Dziś? Kontrowersyjne wypowiedzi, związek z ojcem dziecka, seksowne kreacje i eksponowanie biustu. Znajomi Roxie Węgiel postanowili ujawnić co się dzieje z młodą diwą popu.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Czy ten związek zmienia Roxie Węgiel?

Roksana Węgiel w styczniu obchodziła 18. urodziny. Weszła w dorosłość wraz z nowym partnerem, którym okazał się 8 lat starszy Kevin Mglej. Jest ojcem 3-letniego Williama, który podobno ma dobre relacje z Roksaną Węgiel.

Sodówka uderzyła jej do głowy. Jej zachowanie irytuje coraz więcej osób. Od kiedy Roxie jest w związku z Kevinem, coraz mniej liczy się dla niej zdanie tych, którzy pomagali jej stawiać pierwsze kroki w show-biznesie – twierdzi źródło portalu Show News.

Czy Kevin Mglej sprowadza Roksanę Węgiel na złą drogę?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland - Official Music Video - Junior Eurovision 2018

logo Tu się dzieje