18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakujące kulisy rozstania Piotra i Justyny Żyłów. Jest komentarz matki i znajomego skoczka

Redakcja
27.02.2018  14:07
Znajomy Piotra Żyły skomentował sytuację rodzinną skoczka
Znajomy Piotra Żyły skomentował sytuację rodzinną skoczka Fot: Instagram.com/justynazyla

Padły mocne słowa.

Cała Polska żyje rozstaniem Justyny i Piotra Żyłów. Nowe światło na sprawę rzuca komentarz osoby z otoczenia skoczka, z którą rozmawiał "Super Express". Z jej relacji wynika, że Justyna nie wspierała z męża. Stąd mogła się wziąć jego decyzja o odejściu oraz gorsze wyniki sportowe.

Proszę sobie wyobrazić, jak ostro harują ci, którzy są na najwyższym poziomie sportowym. Jeżeli taki zawodnik nie ma wsparcia w domu, jeżeli wie, że wracając z zawodów, nie odpocznie, bo bez przerwy jest jakieś ciśnienie, to na dłuższą metę jest to nie do wytrzymania. I myślę, że to było u podstaw podjętych decyzji - zdradził znajomy Żyły. (se.pl)

Dodał, że nie bez znaczenia jest także charakter Justyny Żyły, która komentowała swoje prywatne sprawy w sieci, a potem usuwała wpisy. Te powody, a nie kochanka, zdaniem rozmówcy dziennika mogły się przyczynić do rozstania.

Impulsywność Justyny jest czymś stałym i obciążającym dla wszystkich. A o jej niestabilności świadczy to, że w swoich internetowych wpisach najpierw coś wyjawiła, potem wycofała, a wreszcie poprosiła o uszanowanie prywatności. Wydaje mi się, że impuls co do rozstania nie wyszedł od Piotrka. I na pewno przyczyną jego odejścia nie była inna kobieta. Popłoch, zastraszanie, ciągły stres w domu mogły spowodować szukanie spokoju. Może nawet deklaracja o kochance była tak na odczepnego? - kontynuował. (se.pl)

Kiepskie skoki nie biorą się z niczego. I gorsza forma na igrzyskach w Pjongczangu mogła być spowodowana kiepską atmosferą w domu - uważa rozmówca "SE".

Obawiam się, że z powodu tej sytuacji dzieli go ta mała różnica od pozostałych naszych reprezentantów. Obciążenie głowy zawodnika na pewno ma przełożenie na wynik w skokach - powiedział. (se.pl)

"Super Express" o komentarz do sytuacji Żyłów poprosił też matkę skoczka. Nie chciała odnieść się do kryzysu w małżeństwie syna, ale jednego była pewna.

Piotrek bardzo kocha swoje dzieci - zapewniła Ewa Żyła. (se.pl)

Plotki o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły i jego żony pojawiały się już od dawna, ale oliwy do ognia dolała Justyna. W weekend ogłosiła na Instagramie, że jej mąż odszedł do kochanki. Tego samego dnia do sprawy odniósł się Żyła, sugerując, że informacje podane przez Justynę są wyssane z palca.

Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media - napisał skoczek, dodając, że dobro dzieci jest dla niego najważniejsze. (Facebook.com/Piotr-Żyła-Official)

Co na to Justyna Żyła? Znów padły oskarżenia.

justyna żyła
justyna żyła Fot: Instagram.com/piotr_zyla_official

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

 

logo Tu się dzieje