Przeginka?

Znamy ją z Projektu Lady. Nie przypomina dawnej siebie, drastyczne zdjęcia

18.06.2019  08:24
Znamy ją z Projektu Lady. Nie przypomina dawnej siebie, drastyczne zdjęcia
Znamy ją z Projektu Lady. Nie przypomina dawnej siebie, drastyczne zdjęcia Fot: Instagram/@karolina_plachimowicz

Niektórzy nie cofną się przed niczym, żeby wzbudzić zainteresowanie. Uczestniczka Projekt Lady poddała się operacjom plastycznym i pokazała ich skrajnie drastyczne kulisy na swoim Instagramie. Nie przypomina już dawnej siebie. 

Karolina Plachimowicz to była uczestniczka Projektu Lady. Dziewczyna budziła w widzach dużą sympatię swoją bezpośredniością. Często narzekała na to, że daleko jej do idealnego wyglądu. Postanowiła to zmienić i teraz nie ma już śladu po dawnej Karolinie.

Plachimowicz poddała się... kilku operacjom plastycznym. M.in. powiększyła biust, zrobiła liposukcję pośladków, zmniejszyła sobie podbródek, zmieniła kształt nosa i wyjęła sobie poduszki z policzków. Nie trudno się domyślić, że po tylu ingerencjach chirurgicznych zmieniła się całkowicie.

Nie to jednak jest szokujące. Szokujące jest to, że Karolina zdecydowała się pokazać na Instagramie wszystkie "etapy swojej przemiany". Opublikowała zdjęcia bardziej niż drastyczne.

Drastyczna dokumentacja przemiany Plachimowicz

Ostrzegamy, że zdjęcia te nadają się do oglądania tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach. My prawie wymiękliśmy. 

Na koniec prezentujemy cała metamorfozę.

Dla porównania, Karolina z czasów Projekt Lady.

Chwile grozy

Okazuje się, że podczas operacji w tureckiej klinice Karolina przeżyła chwile najprawdziwszej grozy. Po liposukcji pośladków dostała drgawek i bała się, że umrze.

Po operacji miałam drgawki. Przez 3 godziny były mocne. Przez następne 5 godzin były  lekkie. Dostałam tabletkę na sen. Z nerwów nie usnęłam, bo przecież się naczytałam, że po lipo można umrzeć. Czekałam, aż minie jedna noc - napisała Karolina.

Czy warte było to tego efektu?

Przeczytaj więcej
Komentarze