18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wstyd! Wstyd! Wstyd!"

Rusin i Klepacka żrą się na ulicy. Gwiazdy w ostrym starciu [WIDEO]

26.05.2019  17:42
Rusin i Klepacka żrą się na ulicy. Gwiazdy w ostrym starciu [WIDEO]
Rusin i Klepacka żrą się na ulicy. Gwiazdy w ostrym starciu [WIDEO] Fot: Facebook/Zofia Klepacka

Zofia Klepacka znów ma szansę zaistnieć - tym razem za sprawą zaczepki Kingi Rusin. Na środku ulicy wywiązała się między paniami kłótnia, a kontrowersyjna windsurferka wszystko dokładnie nagrała.

Kinga Rusin - prezenterka TVN i działaczka na rzecz praw ludzi i zwierząt, i Zofia Klepacka - mistrzyni windsurfingu wystraszona "homolobby" i masturbacją dzieci, pokłóciły się na ulicy. Kłótnia wywiązała się z - zdawać by się mogło - niewinnej zaczepki, tuż przed lokalem wyborczym.

Cóż się stało? Dziennikarka zobaczyła sportsmenkę i nie wytrzymała - krzyknęła w jej stronę, na ulicy jedno krótkie słowo: "wstyd". Windsurferka nie wytrzymała zniewagi, odpaliła kamerę w telefonie i poszła się kłócić. A nagranie zamieściła w sieci.

Zobacz także

Rusin i Klepacka kłócą się na ulicy

Pani Kinga Rusin, z TVN-u chyba, prezenterka TVN-u, krzyczy do mnie z drugiego końca ulicy "wstyd!, wstyd! wstyd!" - skarży się Klepacka w nagraniu.

Czego wstyd? Ostatnich wystąpień pani windsurferki, która postanowiła publicznie nazywać homoseksualizm zboczeniem i namawiać ludzi do walki z "homolobby", Kartą LGBT+ i rzekomą nauką masturbacji w szkołach.

Czego powinna się wstydzić? Tego, że obraza ludzi - oznajmiła Rusin. - Wie pani co? Uwielbiałam panią jako sportowca, trzymałam kciuki za panią, trzymam kciuki za wszystkich sportowców. Jest pani wspaniałym sportowcem - zaczęła Rusin. - Osiągnęła pani wielki sukces w sporcie i chwała pani za to, ale pisanie homofobicznych wpisów, obrażanie ludzi? - powiedziała zrezygnowana gwiazda TVN-u.

Choć wyjaśnić, o co chodzi dokładnie, nie miała okazji, bo windsurferka ciągle ją przekrzykiwała.

W międzyczasie doszło do małej okładanki. Klepacka filmowała rodzinę Rusin i mimo próśb, by tego nie robiła (wszak nie są to osoby publiczne) nie zamierzała przestać. Wykrzyczała też prezenterce w twarz "kim pani jest? co pani osiągnęła?" - dając do zrozumienia, że nikim.

tenor

Działo się dużo i było ostro. Wstyd? Oj wstyd! Nie jesteśmy tylko pewni, która strona bardziej powinna spłonąć rumieńcem. Tymczasem film z jakiegoś powodu zniknął z Facebooka, został jednak wpis pani Zofii. Czyżby zadziałały algorytmy blokujące?

Przeczytaj więcej
Komentarze