18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Himalaje hipokryzji

Zofia Klepacka vs. Bibila. Homofobiczny teledysk na minus

11.06.2019  14:59
Zofia Klepacka vs. Bibila. Homofobiczny teledysk na minus
Zofia Klepacka vs. Bibila. Homofobiczny teledysk na minus Fot: Instagram/@zofia_klepacka

Zofia Klepacka od momentu głośnej kłótni z Kingą Rusin jest w centrum uwagi i ma w mediach swoje pięć minut. Wygląda na to, że pod homofobicznym płaszczykiem jest sporo hipokryzji.

Zofia Klepacka odkąd pokłóciła się z Kingą Rusin - zaistniała na dobre w świadomości internautów. Mistrzyni windsurfingu znana jest z poglądów homofobicznych oraz głośnego wyrażania swojej wiary. Co jednak, gdybyśmy zestawili poglądy i zachowanie Klepackiej z treścią Biblii i jej cytatami? Przekonajmy się!

Zofia Klepacka vs. Biblia

Zofia Klepacka na te porównania naraziła się internautom pewnym teledyskiem, w którym wystąpiła lata temu. Teledysk oczywiście zgodny jest w stu procentach z jej poglądami - mianowicie homofobia bije z każdej jego minuty. 

Autorem "utworu" jest Karat Napalm Grupa, a nosi on tytuł: "Grzechy sodomskie". Przytoczmy fragment tekstu, mówi on sam za siebie.

"Grzechy sodomskie"

powiesz ze jestem nietolerancyjny
jak tylko przewijam to co jest w Biblii
wprawdzie każdy z nas popełnia winy
jednak to wyjątkowo jest czyn ohydny
jeśli mężczyzna z mężczyzną współżył
jeśli kobieta obok kobity się budzi co ranek
nie chcemy w Polsce tu tego wcale
dewiacji, sodomii, co tu sieje zamęt

Dalej jest jeszcze gorzej. W teledysku widzimy Zofię Klepacką, która najpewniej z radością zdecydowała się na tę współpracę. Internauci postanowili skonfrontować samą windsurferkę z poglądami, które propaguje. Cytaty z Biblii zestawione z jej zachowaniami mówią same za siebie.

Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego - rzecze Biblia.

Oczywiście w cytacie chodzi o zmianę ubioru ze względu na magię i kulty pogańskie, ale Klepacka bierze do siebie raczej wszystko skrajnie dosłownie. Biorąc zaś, tak jak ona, ten cytat skrajnie dosłownie - możemy się przyczepić, że sportsmenka chodzi w ubraniach męskich. Nawet w teledysku nie ma na sobie niczego kobiecego. 

Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan! - brzmią kolejne słowa Biblii.

No i co tutaj mamy? Zofia od tatuaży zdecydowanie nie stroni. 

Pewne jest natomiast, że - jeśli już chce żyć tak bardzo zgodnie z Biblią i potępiać to, co potępia wiara katolicka - to zacząć należy od jednego z piękniejszych cytatów Świętej Księgi: Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. 

Przeczytaj więcej
Komentarze