18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest petycja

Żona Emiliana Kamińskiego ma potworny problem. Przykry apel o pomoc

02.06.2023  12:32
Justyna Sieńczyłło apeluje o pomoc
Justyna Sieńczyłło apeluje o pomoc Fot: TRICOLORS/East News

Żona Emiliana Kamińskiego, Justyna Sieńczyłło, została dyrektorką Teatru Kamienica po jego śmierci. Niestety, zła sytuacja teatru ją przerosła i zwróciła się z rozpaczliwym apelem o pomoc.

Emilian Kamiński zmarł w grudniu zeszłego roku. Zostawił po sobie nie tylko godną pozazdroszczenia karierę aktorską, ale także Teatr Kamienica na warszawskiej Woli. Instytucja była jego projektem, który zbudował od zera, poświęcił jej zdrowie i pieniądze, co zaowocowało wielkimi sukcesami. Teraz, po jego śmierci, teatr przejęła jego żona Justyna Sieńczyłło.

Teraz na jaw wyszły drastyczne problemy związane z funkcjonowaniem teatru po zmarłym Emilianie Kamińskim. Chodzi o własność lokali, w których mieści się teatr – sytuacja jest niepewna, a Justyna Sieńczyłło zaapelowała do internautów.

Żona Emiliana Kamińskiego ma straszny problem. Apeluje o pomoc

Władze teatru zamieściły petycję w sprawie wykupienia pomieszczeń dla Kamienicy.

Pomimo wielokrotnie składanych obietnic, nie możemy wykupić pomieszczeń niezbędnych do funkcjonowania Teatru. Bardzo wiele zależy od przedstawicieli Miasta, które we Wspólnocie Mieszkaniowej działającej w naszej kamienicy ma znaczący głos. Nie chcemy niczego za darmo, chcemy jedynie, aby nasz wysiłek, w tym finansowy, nie poszedł na marne. Apelujemy o możliwość wykupienia pomieszczeń Teatrowi Kamienica, bowiem jedynie w ten sposób możemy zabezpieczyć przyszłość teatru!

- apeluje Justyna Sieńczyłło.

Aktorka zaznacza, że może zaciągnąć kredyt na wykup pomieszczeń, lecz potrzebuje współpracy ze strony miasta. Dlatego prosi o podpisy pod petycją.

Już raz Państwo nam pomogliście, dlatego zwracam się do Was ponownie z prośbą o wsparcie i podpisy. Z pewnością nasz wspólny głos będzie bardziej słyszalny i dzięki Wam uda nam się uregulować formalności i zadbać o przyszłość Waszego i naszego Teatru Kamienica!

- czytamy.

Petycję znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje