18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fenomenalne doniesienia

Żona Krychowiaka pokazała się topless. Ubrała jedynie stringi [FOTO]

25.05.2023  21:53
Celia Jaunat Krychowiak topless. Ubrała tylko stringi
Celia Jaunat Krychowiak topless. Ubrała tylko stringi Fot: Instagram celiajaunat

Celia Krychowiak już od dłuższego czasu rozgrzewa nasze serca swoim nieskazitelnym usposobieniem. Teraz pokazała się goła prawie jak do rosołu, a internauci oszaleli na jej punkcie.

Celia Krychowiak od lat pracuje nad swoim ciałem i zapewne próbuje dorównać sylwetką swojemu sławnemu mężowi. Kobieta chętnie chwali się swoimi osiągnięciami na gruncie cielesnym i za pośrednictwem mediów społecznościowym pokazuje, na co ją stać.

Francuzka przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę i zagrzewa swoich wielbicieli do osiągnięcia podobnych efektów. Obecnie przebywa z mężem w Arabii Saudyjskiej. Grzegorz gra wszakże dla saudyjskiego klubu Al-Shabab.

Celia Krychowiak topless. Żona piłkarza wyleguje się nago

W swoim ostatnim poście w mediach społecznościowych Celia Krychowiak postanowiła odkryć trochę ciała, aby równomiernie się opalić. Wówczas pstryknięto jej gorącą jak Arabia Saudyjska fotkę, która ostatecznie trafiła do sieci. Widać, że celebrytka dba nie tylko o swoją tężyznę fizyczną, ale także o piękną opaleniznę.

Celia pozuje w samej bieliźnie, a fani wręcz postradali zmysły z zachwytu. „Najpiękniejsza”, „perfekcyjna”, „Ach, boskie ciało”, „Wow”, piszą internauci w skrajnej ekstazie! Nie będziemy ukrywać, że my też oniemieliśmy z zachwytu! Najpiękniejsza, perfekcyjna, wow, piszemy!

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak są razem już od 12 lat. Spotkali się przypadkowo w sklepie z armaturą w Bordeaux. Celia w wywiadach wyznała później, że Polak urzekł ją swym uśmiechem. Zakochańce zaręczyli się w 2017 roku. Para słynie obecnie m.in. ze wspólnego zamiłowania do mody, co chętnie pokazuje na wspólnych wyjściach.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Celia Krychowiak topless
Celia Krychowiak topless Fot: Instagram celiajaunat
Czytaj także