18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przekorny los

Żona Kurskiego wyleci z TVP? Wojna o disco polo

Wojciech Kozicki
30.12.2022  13:39
Nowy prezes TVP zaśpiewa Kurskiej parapaparapapa ooo ooo?
Nowy prezes TVP zaśpiewa Kurskiej parapaparapapa ooo ooo? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Kurska, czyli żona Joanna Kurskiego, straci pracę w TVP? Jak nieoficjalnie podaje natemat.pl, przegrała z nowym prezesem wojnę o disco polo i jej wypowiedzenie jest już na stole. Czy nagle okażę się geniuszem ekonomii i znajdzie zatrudnienie w Banku Światowym?

Gdy tylko Jacek Kurski został wyrzocny z TVP, jego żona Joanna Kurska natychmiast została szefową programu Pytanie na Śniadanie. Jak to jednak śpiewał Zenek Martyniuk w piosence "Przekorny Los", parapaparapapa ooo ooo. Kariera Kurskiej w Telewizji Publicznej chyba dobiega końca. Portal Plejada ujawnia, że jej decyzje nie podobają się nowemu prezsowi TVP, który chce wysiudać z narodowych mediów disco polo.

Żona Kurskiego wyleci z TVP? Nowy prezes wyrzuci ją razem z disco polo?

Plejada ujawnia, że Mateusz Matyszkowicz jest zdenerwowany z powodu przywrócenia wykonawców disco polo na publiczną antenę. Czarę goryczy miała przelać córka Kurskich, która wystąpiła w świątecznym spocie TVP.

Matyszkowicz miał się zdenerwować, że w programie pojawiali się dziennikarze spoza telewizji. Kolejnym problemem był fakt, że córka państwa Kurskich wystąpiła w świątecznym spocie TVP, a dzieci biorące udział reklamie nie zostały wybrane drogą castingu. To wystarczające argumenty, które mogą być argumentem za rozwiązaniem umowy o pracę – pisze natemat.pl.

Decyzja o wyrzucenie Kurskiej z TVP jeszcze nie zapadła. Nowy prezes TVP podobno ma się nią zająć w styczniu 2023, a wypowiedzenie jest już na stole i czeka tylko na podpis. A więc nowy rok może się zacząć od bardzo dobrych wiadomości!

Przypominamy, że Jacek Kurski objął stanowisko "Alternate Executive Director" w Grupie Banku Światowego. Znajdzie też pracę dla żony?

logo Tu się dzieje