Ważny apel

Żona Stocha zdradziła, jak możemy pomóc Kubackiej. Opublikowała mapę

23.03.2023  09:09
Jak można oddać krew dla Marty Kubackiej?
Jak można oddać krew dla Marty Kubackiej? Fot: ŁUKASZ SZELĄG/East News, Instagram dawid.kubacki.official

Na swoim koncie w mediach społecznościowych Ewa Bilan-Stoch zaapelowała do Polaków. Pokazała, jak wszyscy możemy pomóc Marcie Kubackiej. Opublikowała w tym celu mapę.

Marta Kubacka, żona polskiego skoczka narciarskiego Dawida Kubackiego, przebywa obecnie w szpitalu z przyczyn kardiologicznych. W związku z jej stanem zdrowia sportowiec zrezygnował z udziału w turnieju w Norwegii i udał się do Polski. Marta przebywa obecnie w jednym z najlepszych szpitali kardiologicznych, który znajduje się w Zabrzu. Cała Polska trzyma kciuki za jej powrót do zdrowia.

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze

- napisał w poniedziałek Dawid Kubacki na swoim koncie na Instagramie.

Ważny apel Ewy Bilan-Stoch

Żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch, zaapelowała na Twitterze do wszystkich fanów skoków narciarskich i wszystkich zainteresowanych losem Marty Kubackiej. Zachęciła do oddawania krwi i opublikowała mapę Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Mapka na wypadek, jakby ludzie z rodziny skoków narciarskich (i nie tylko) chcieli oddać krew. Hieny też mogą

- napisała Ewa Bilan-Stoch na Twitterze.

Marta Kubacka przebywa od niedzieli w jednym z zabrzańskich szpitali z powodu zaburzeń rytmu serca.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także