18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna sprawa

Zrozpaczona Ewa Chodakowska żegna młodą fankę. Ogromny smutek

02.07.2019  08:05
Zrozpaczona Ewa Chodakowska żegna młodą fankę. Ogromny smutek
Zrozpaczona Ewa Chodakowska żegna młodą fankę. Ogromny smutek Fot: Instagram/@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska od lat pokazuje się w mediach społecznościowych jako kobieta szczęśliwa i pełna motywacji. Czasem jednak życie pisze przykre scenariusze, przy których nie można przejść obojętnie. Jedna z fanek trenerki tragicznie zginęła i jej mentorka nie przemilczała tej przykrej informacji. 

Ewa Chodakowska robi wszystko, by kojarzyć się swoim fankom z niekończącymi się pokładami motywacji. Są jednak momenty, w których motywacja i kolorowe, radosne konto na Instagramie nie są najważniejsze.

Nie żyje fanka Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska, jak co roku, zorganizowała camp dla swoich fanek. Pewnej kobiety, która również ćwiczyła z trenerką, niestety zabrakło. Młodziutka i śliczna Krysia nie żyje. 

Nie mogę w to uwierzyć. Chwile temu szalałyśmy razem z Christiną na Tygodniu Metamorfozy... Pamiętam, że swoim sercem, entuzjazmem i energią obdarowywała bez wyjątku każdą napotkaną osobę... Później łapałyśmy się regularnie na warsztatach... a grono znajomych tej pozytywnie zakręconej osoby rosło ze spotkania na spotkanie... Obok zdrowego stylu życia, pasją Christiny były samochody... motory... Krysia miała być z nami i na obecnym obozie... Brakuje Cię bardzo Krysiu Kochana!!
Spoczywaj w spokoju... Modlę się za Ciebie PS. Christina zginęła w wypadku motocyklowym w sobotę... - napisała Chodakowska.

Fani również nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Pod smutnym postem trenerki pojawiły się tysiące komentarzy.

Po prostu nie wiem co napisać... Krysia czemu? Kochana SPOCZYWAJ w Spokoju. Na zawsze będę Cię będę pamiętał. Zawsze uśmiechnięta - napisał jeden z internautów.

Nie znałam osobiście ale kiedy gaśnie tak młode życie boli tak samo jak by to był ktoś bliski... Spoczywaj w pokoju... - stwierdziła internautka. 

Zawsze trudno zrozumieć, kiedy ginie tak młody człowiek. Współczujemy całym sercem. 

Przeczytaj więcej
Komentarze