Koniec balu

Życie Jacka Rozenka po udarze znacząco się zmieni

05.06.2019  14:36
Życie Jacka Rozenka po udarze znacząco się zmieni
Życie Jacka Rozenka po udarze znacząco się zmieni Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Jacek Rozenek przeszedł udar. Jego stan zdrowia wstrząsnął fanami. Na szczęście aktor zaczął wracać do siebie. Nie ma jednak prawdopodobnie pojęcia, ile zmian w życiu go teraz czeka.

Wiadomość o tym, że Jacek Rozenek miał udar i w ciężkim stanie znajduje się w szpitalu, zelektryzowała fanów aktora. Szybko okazało się, że zajmuje się nim była żona - Małgorzata Rozenek-Majdan oraz, że na szczęście - skutki udaru zaczęły się cofać.

Jacek Rozenek po udarze

Początkowo aktor miał sparaliżowaną jedną stronę ciała i nie mógł mówić. Zmartwieni fani bardzo bali się, czy w ogóle wróci on jeszcze do zawodu. Uspokoiło ich dopiero nagranie, na którym chory pozdrowił trzymających za niego kciuki.

Widać, że z artystą nie jest tak źle, jak początkowo zakładano. Po wstępnej radości przyszedł jednak czas na nieco bardziej przykre wnioski. Życie Jacka Rozenka po przebytym udarze musi się całkowicie zmienić.

Na pewno musi zwolnic tempo. Choć szykuje się do powrotu do Barw szczęścia, to już o powrocie do teatru nie ma mowy. Pod żadnym pozorem nie może przerywać rehabilitacji - potwierdza osoba z otoczenia aktora.

Aktor nie będzie mógł aż tak intensywnie pracować, jak to czynił do tej pory. Wróci do Barw Szczęścia, ale na deski teatru już niekoniecznie. Do tego całkowicie zmieni swoją dietę, jeśli chce być zdrowy. Jego organizm potrzebuje dużo zdrowego białka - postawić zatem musi na ryby i warzywa. O alkoholu, mocnej herbacie i kawie Jacek powinien raz na zawsze zapomnieć. 

Życzymy zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze