18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piotr skakałby z radości?

Żyła coś sobie powiększyła! "Są miękkie i nawilżone"

Wojciech Kozicki
08.01.2020  21:19
Chwali się nowymi ustami - to skok na kasę?
Chwali się nowymi ustami - to skok na kasę? Fot: Instagram

Justyna Żyła na Instagramie zaskoczyła swoich fanów. Naturalna uroda to już za mało, by utrzymać się w mediach? Była żona skoczka Piotra wyznała, że skorzystała z usług medycyny estetycznej. Czy Piotr, widząc jej nowe zdjęcia, zatęskni za pocałunkami góralki?

Justyna Żyła to zapracowana celebrytka. Tańczyła w show Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, prowadziła program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, gotowała w internecie, a nawet pozowała nago dla Playboya. Teraz postanowiła poprawić swoją urodę.

Zobacz także

Justyna na Instagramie uspokoiła swoje fanki, że zabieg nic ją nie bolał, bo skorzystała ze znieczulenia dentystycznego. Zapewne nie cierpiała również płacąc za zabieg, bo reklamując klinikę medycyny estetycznej, zapewne dostała korzystne zniżki. A może zgarnęła majątek za reklamę?

Zdecydowałam się wyrównać kontur ust, bo jakiś tam większych zastrzeżeń nie miałam. Ale powiem wam szczerze… czuje się w nich bardzo kobieco. Są takie delikatne i nawilżone nawet jak nie ma szminki i żadnego błyszczyka – opowiedziała Żyła na InstaStory i wyjawiła przy okazji, że ma bardzo niski próg bólu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej