18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to coś więcej

Żywy Ken ma dziewczynę? Będziecie w szoku [ZDJĘCIA]

05.08.2019  21:21
Żywy Ken ma dziewczynę? Będziecie w szoku [ZDJĘCIA]
Żywy Ken ma dziewczynę? Będziecie w szoku [ZDJĘCIA] Fot: rodrigoalvesuk/Instagram

Żywy Ken jest żywym mężczyzną i właśnie przyłapano go w towarzystwie żywej kobiety. Ze znanĄ trenerką umówił się na randkę. Wymieniali się uściskami i pocałunkami. To miłość?

Rodrigo Alves przeszedł ponad 150 operacji plastycznych i nie zamierza na tym kończyć. Coraz mniej przypomina człowieka, coraz bardziej bezkształtną, plastikową lalkę. Nic więc dziwnego, że określany jest mianem Żywego Kena.

Mało ludzki wygląd nie oznacza, że mężczyźnie brak całkiem ludzkich uczuć. Celebryta znany jedynie z ciągłego "poprawiania" swojej urody, też lubi kontakty i spotkania towarzyskie, zdarza mu się nawet wybrać na randkę.

Żywy Ken i żywa kobieta

Ostatnio paparazzi przyłapali go w towarzystwie wyjątkowo wysportowanej kobiety o nienagannym wyglądzie. Któż to taki? To znana w trenerka fitness i trenerka personalna Danni Levy.

Para już w 2017 roku przyłapywana była w czułych uściskach i pocałunkach. Czy to głębsze uczucie?

Zarówno Rodrigo jak i Danni twierdzą, że to "siostrzana miłość", czyli specyficzny rodzaj przyjaźni. Nawzajem nazywają siebie siostrami, nie bacząc na płeć męską Kena.

Na Instagramie podkreślają, że łączy ich wyjątkowe uczucie, ale nie są parą. Bo kto komu zabroni trochę się poprzytulać i całować przed obiektywami fotoreporterów?

Przeczytaj więcej
Komentarze