18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest co świętować

1000 plus dla Kaczyńskiego. Pokaźny zastrzyk gotówki u prezesa

04.02.2020  11:27
1000 plus dla Kaczyńskiego. Pokaźny zastrzyk gotówki u prezesa
1000 plus dla Kaczyńskiego. Pokaźny zastrzyk gotówki u prezesa Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Jarosław Kaczyński otrzyma pokaźny zastrzyk gotówki. Prezes PiS dostanie dodatkowe 1000 zł do swojej emerytury. Taka suma robi już sporą różnicę w komforcie życia. 

Jarosław Kaczyński ma za sobą i przed sobą trudny czas. Prezes PiS walczy z poważnymi problemami zdrowotnymi, pilną operację postanowił jednak przełożyć na okres po wyborach prezydenckich - bardzo stara się pomóc Andrzejowi Dudzie w wygranej.

Prezydent z całą pewnością docenia jego gest.

Jarosław Kaczyński dostanie 1000 plus

W takiej sytuacji przydają się każde, dodatkowe pieniądze. Jarosław Kaczyński ma więc powody do świętowania, bowiem dostanie... 1000 zł więcej do swojej emerytury. Już na wiosnę pieniążki wskoczą radośnie do jego portfela. 

Ostatnie oświadczenie majątkowe prezesa PiS zdradziło nam, że miesięcznie pobiera on 7,2 tys. złotych brutto emerytury. Teraz ta właśnie kwota wzrośnie. To wszystko za sprawą waloryzacji rent i emerytur, która jego też będzie dotyczyć. Poza tym Kaczyński może liczyć na wypłatę trzynastki z programu Emerytura plus.

Nie ma to, jak zarządzenie ustaw i programów, które są korzystne dla samego siebie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze