18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozgrzeje Sejm?

22-letnia Roksana biustem wchodzi w politykę. "Idę obniżyć Ci podatki"

01.10.2019  18:46
22-letnia Roksana biustem wchodzi w politykę. "Idę obniżyć Ci podatki"
22-letnia Roksana biustem wchodzi w politykę. "Idę obniżyć Ci podatki" Fot: Instagram/@roksana.oraniec

Roksana Oraniec chce wejść w politykę po to, by wszystkim nam obniżyć podatki. Robi to w sposób bardzo pierwotny - głosy zdobyć próbuje... szeroko rozumianym urokiem osobistym.

22-letnia Roksana Oraniec ma wysokie ambicje. Dziewczyna chce przy pomocy zgrabnej figury zaistnieć w polskiej polityce. Jej program jest bardziej niż nieskomplikowany - zamierza ona "po prostu" obniżyć wszystkim podatki. Myślicie, że zrobi tak jak mówi?

Biustem w politykę!

Roksana Oraniec do wyborców próbuje dotrzeć za pomocą swojego nieukrywanego piękna. Dziewczyna może pochwalić się imponującymi osiągnięciami. Jest m.in. absolwentką amerykanistyki, a zawodowo zajmuje się modelingiem i fotomodelingiem.

W pamięć wyborców usiłuje zapaść głównie roznegliżowanym ciałem.

Jak do tej pory, Oraniec na swoim koncie ma takie tytuły, jak: 3. miejsce w plebiscycie Miss Landscapes International oraz 1. miejsce na Miss Supertalent Seul 2017. Co więcej - udało jej się dotrzeć do pierwszej dziesiątki wyborów Miss Polski w 2018 roku. 

Myślicie, że ta młoda krew pociągnie kampanię do przodu i poprowadzi Konfederację do zwycięstwa?

Przekonały Was jej szeroko rozumiane atuty?