18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co z koronaferiami?

Zapadła decyzja o koronaferiach. Niedzielski potwierdził

Bartłomiej Ciepielewski
25.11.2020  16:01
Co nowego wymyślili?
Co nowego wymyślili? Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

W okresie przedświątecznym pojawia się coraz więcej pytań dotyczących restrykcji zaplanowanych na przyszły miesiąc. Premier wraz z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim opowiedzieli na konferencji prasowej o dalszych krokach rządu w walce z koronawirusem. Zapadła decyzja dotycząca ferii zimowych.

Co z feriami? Podczas konferencji prasowej Adam Niedzielski wypowiedział się odnośnie decyzji dotyczącej zaplanowanych w przyszłym roku ferii.

Ferie zimowe bez zmian

Podczas dzisiejszej konferencji Adam Niedzielski został zapytany o możliwość poluzowania restrykcji w czasie ferii zimowych. Dotyczyłoby ono możliwości korzystania z hoteli przez turystów, którzy okażą dokument, potwierdzający o ich stanie zdrowotnym.

Minister zdrowia podkreślił, że rząd nie przewiduje żadnego poluzowania restrykcji podczas zimowego wypoczynku. Zaznaczył, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, a krótkotrwała przyjemność nie może zaprzepaścić długiej pracy nad ograniczeniem rozprzestrzeniania się wirusa. Decyzja o feriach zostanie podtrzymana, bez możliwości negocjacji.

Przeczytaj więcej
Komentarze