18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to Agata?

Adoratorka Dudy powraca. Twierdzi, że chciał dla niej zostawić żonę

17.02.2020  12:05
Adoratorka Dudy powraca. Twierdzi, że chciał dla niej zostawić żonę
Adoratorka Dudy powraca. Twierdzi, że chciał dla niej zostawić żonę Fot: Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda od lat pozostaje mężem Agaty Dudy i w wielu kręgach uchodzą oni za wzorowe małżeństwo. O co chodzi więc tajemniczej, młodej brunetce, która twierdzi, że z prezydentem łączą ją relacje romantyczne? 

Zdjęcia prezydenta z tajemniczą brunetką obiegły całą Polskę, a my o sprawie pisaliśmy bardzo dokładnie - tutaj. Niemniej, okazuje się, że młoda dziewczyna nie odpuszcza i ma sporo do powiedzenia, na temat Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda tymczasem pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z Agatą Dudą i wielu wyborcom nieprawdopodobne wydają się słowa młodej brunetki, która wypowiada coraz większe rewelacje. 

Andrzej Duda będzie bardzo zły?

Dziewczyna w sieci znana jest jako "Jolka". Przekonuje, że łączy ją z prezydentem płomienny romans, który trwa od 2015 roku, w którym to, według jej słów, Andrzej Duda miał zamiar rozwieść się z Agatą Dudą, ale zrezygnował z tego pomysłu z powodu wygranej w wyborach. 

Wszyscy którzy tam byli widzieli, że nie tylko się przytuliliśmy. Agata wie o mnie od 5 lat, gdy poznałam Andrzeja byli w trakcie rozwodu, który przerwali tylko ze względu na wygraną w wyborach, a tym samym byli zmuszeni udawać, że wszystko jest między nimi ok. Nie muszę mówić kto i po co ich zmusił. Do dziś tak jest. Przykre natomiast, że z prawdy robi się kłamstwo, tylko po to, by tą prawdę zatrzeć

- wypisuje w sieci Jolka.

Czy zbierzesz się na odwagę i powiesz w końcu prawdę @AndrzejDuda? Może najwyższa pora zareagować na ataki mediów piszących o mnie w obrzydliwy sposób? Bo inaczej oboje nie będziemy mieć życia w tym kraju... wszystko teraz zależy od Ciebie

- zaapelowała nawet wprost do prezydenta.

Kancelaria Prezydenta nie komentuje tych rewelacji. Wiele osób w sieci zarzuca "Jolce", że chce po prostu, aby zrobiło się o niej głośno i w sposób bezczelny i naciągany - szuka sensacji.

Ciekawe, co na to Andrzej Duda... 

Czytaj także
Przeczytaj więcej