18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

skandal

Obrzydliwa kampania PiS. Szukali celebrytów DO SZCZUCIA NA LGBT

Emilia Waszczuk
01.02.2022  15:50
Afera Mailowa. Wyciekły maile o szczuciu na LGBT
Afera Mailowa. Wyciekły maile o szczuciu na LGBT Fot: Alexandros Michailidis/Shutterstock

PiS prowadziło zorganizowaną kampanię przeciw społeczności LGBT? Wszyscy się domyślali, teraz jest dowód. Wyciekły kolejne szokujące maile ze skrzynki Michała Dworczyka. 

Rząd PiS dał się przez lata poznać jako ten, który rozpętuje społeczno-ideologiczne wojny i kocha szczuć na siebie Polaków. Skłócone są ze sobą całe rodziny, tylko dlatego, że część PiS popiera, a część nie. Na domiar złego politycy wyszukują coraz to nowe grupy, których należy nienawidzić - od uchodźców, przez homoseksualistow, nauczycieli, lekarzy po kobiety (zwłaszcza feministki).

W 2019 roku, gdy w Polsce przygotowywano się powoli do wyborów prezydenckich, zaczęło się szczucie na społeczność LGBT, nazywanie ludzi ideologią, straszenie niszczeniem rodzin i wartości. Doszło do tego, że nawet kandydat na prezydenta (Andrzej Duda) odczłowieczał publicznie gejów i lesbijki. A część elektoratu niesiona tą nienawiścią, mu przyklaskiwała. Przyklaskiwały też osoby znane i przez niektórych lubiane. To wtedy głośno zrobiło się między innymi o sportsmence Zofii Klepackiej, która najpierw publicznie obrażała homoseksualistów, a później żaliła się, że ktoś nazywa ją homofobką. I to właśnie jej nazwisko pada w mailach, które wyciekły ze skrzynki Michała Dworczyka, a które właśnie ujawniono.

W PiS prowadzili zorganizowaną nagonkę na LGBT

Na stronie Poufna Rozmowa pojawiły się kolejne wiadomości ze zhakowanej skrzynki. Dowiadujemy się z nich, jak premier Mateusz Morawiecki dogadywał się ze swym nieoficjalnym doradcą Mateuszem Chłopikiem w sprawie... nagonki na społeczność LGBT. Panowie planowali, jakich celebrytów zaangażować we wspieranie rządu i szczucie na homoseksualistów.

Wydaje mi się, że powinniśmy poszukać więcej osób, które ze świata celebrytów będą krytykować LGBT, na razie udało się nam z Z. Boniek i jutro Zosia Klepacka

- pisał Chłopik do Morawieckiego, a do maila podpięci byli też między innymi Michał Dworczyk i Krzysztof Sobolewski.

Do wiadomości załączony był skan okładki "Super Expressu" ze zdjęciem Zofii Klepackiej. W materiale publikowanym na jego łamach sportsmenka żaliła się, że "stała się wrogiem nr 1 środowisk homoseksualnych" i ktoś grozi jej śmiercią.

Obrzydliwa kampania PiS

Screen maila ze skrzynki Michała Dworczyka udostępnił w mediach społecznościowych dziennikarz Roch Kowalski. - Trwająca miesiącami nagonka na społeczność LGBT była po prostu wyrachowaną, zorganizowaną, hejterską akcją polityczną. Do tej pory się domyślaliśmy, teraz już wiemy - napisał, a jego post udostępniają kolejni politycy opozycji.

To jest tak obrzydliwe… na zimno planowana nagonka na lgbt po to, aby od nienawiści i nieszczęścia odcinać polityczne kupony

- pisze oburzony Krzysztof Śmiszek.

logo Tu się dzieje