18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Agata Duda... JEDNAK MÓWI. Zwróciła się ciepło do Polaków

18.06.2021  20:04
Agata Duda przemówiła
Agata Duda przemówiła Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Agata Duda prawie nigdy nie zabiera głosu, z tej przyczyny Polacy często śmieją się, że ich pierwsza dama ma problemy z mówieniem. Najwyraźniej żona Andrzeja Dudy postanowiła uciąć te plotki i przemówiła do najmłodszych Polaków.

Agata Duda pracowała jako nauczycielka. Wydaje się to zaskakujące, ten zawód jest niemożliwy bez używania głosu - mogłoby się więc wydawać, że jako pierwsza dama będzie przemawiać często, chociażby z przyzwyczajenia. Tymczasem Agata Duda nie mówi prawie w ogóle, co często jest obiektem żartów Polaków.

Teraz zatem żona prezydenta stwierdziła, że czas coś powiedzieć. Dzieci po długim okresie lockdownu powróciły do szkół i jest im bardzo ciężko z nadrabianiem materiału. W tym samym czasie pierwsza dama myśli o nich ciepło i postanowiła o tym słownie zapewnić.

Agata Duda... MÓWI

Agata Duda spotkała się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego z uczniami z Mielca. Poza przemawianiem do najmłodszych zwróciła się również do nauczycieli. Jak się okazuje - ma całkiem sporo do powiedzenia.

Wielu uczniów bało się powrotu do szkoły, przepytywania, klasówek, spotkań z rówieśnikami. Państwo postawili na to, żeby dać dzieciom możliwość ponownej integracji podczas wyjść i wycieczek oraz oswojenia się z rzeczywistością, od której w czasie izolacji i nauki zdalnej odwykły. Bardzo dziękuję w imieniu uczniów za to miękkie lądowanie

- mówiła Agata Duda podczas spotkania z dziećmi z Mielca.

"W Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia" w Mielcu kładziony jest nacisk na rozwijanie empatii, współpracy, wzajemnych relacji i samorządności uczniów. Szczególnie w czasie pandemii pedagodzy starali się aktywizować uczniów, włączając ich w różnego rodzaju projekty, wspólne obchody świąt i rocznic czy akcje samorządu uczniowskiego" - czytamy na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.

Myślicie, że teraz pierwsza dama się rozkręci i zacznie więcej udzielać się w mediach? Polacy i Polki niezmiennie na to mocno czekają. Zwłaszcza w przełomowych momentach historii naszego kraju.