18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nieładnie

Agata Duda chowa się przed ludźmi! Czego się boi?

09.09.2020  15:19
Agata Duda ucieka przed ludźmi
Agata Duda ucieka przed ludźmi Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Agata Duda znana jako milcząca dama, staje się damą niedostępną. Żona prezydenta właśnie zaczęła ukrywać się przed ludźmi i zabroniła im ze sobą rozmawiać.

Agata Duda po raz kolejny pokazuje, że jest ponad... Ponad ludźmi, ponad rzeczywistością i ponadto. Pierwsza dama przez pięć lat prezydentury męża zawzięcie milczała, czym zaskarbiła sobie opinię nieprzyjemnej, chłodnej i zdecydowanie obojętnej na sprawy zwykłych ludzi prezydentowej. Odezwała się publicznie dopiero na samym końcu kampanii, gdy okazało się, że dużo lepiej działa model pierwszej damy dbającej o obywateli i stającej po stronie kobiet - tak, jak zrobiła to Małgorzata Trzaskowska.

Wybory prezydenckie minęły, Andrzej Duda niewielką różnicą głosów je wygrał, a Agata Duda wykrzyczała do mikrofonu, że... dalej będzie milczeć. I właśnie spełnia tę obietnicę.

Agata Duda nie pozwala się komentować

Pierwsza Dama nie tylko nie zamierza stawać publicznie po czyjejkolwiek stronie i zabierać głosu w ważnych sprawach. Poza milczeniem wzięła sobie za cel jak najskuteczniejsze odcięcie się od obywateli. Nie będzie jej zwykły Polak mówił, co myśli!

Tak jak przez pięć ostatnich lat, tak i teraz, Agata Duda ma tylko ładnie wyglądać, nic nie mówić i być. Kancelaria Prezydenta kontynuuje więc prowadzenie profilu pierwszej damy na Instagramie, gdzie trafiają pozowane fotki pani Dudowej. Niestety, okazuje się, że ludzie nie mają prawa dzielić się tam swymi przemyśleniami, zadawać prezydentowej pytań czy krytykować jej działań - komentarze zostały wyłączone.

I tak oto po raz kolejny dostajemy jasny przekaz - Agata Duda nie będzie z nikim rozmawiać, woli milczeć. A to, że/czy jest... cóż, wystarczy czasem pokazać jej nowe zdjęcie.

PS. Z profilu zniknęły też wcześniejsze komentarze. Nawet te pozytywne. Przynajmniej są konsekwentni.