18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Matka cierpi

Agata Duda drży ze strachu o córkę. Jest w rozpaczy

15.04.2020  11:36
Agata Duda drży ze strachu o córkę. Jest w rozpaczy
Agata Duda drży ze strachu o córkę. Jest w rozpaczy Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Agata Duda bardzo boi się o swoją jedyną córkę Kingę. W obliczu epidemii 25-letnia prezydentówna znajduje się w naprawdę sporym niebezpieczeństwie.

Agata Duda, jak każda kochająca matka, bardzo martwi się o swoje dziecko. Kinga Duda ma już 25 lat i jest samodzielną kobietą, ale rodzice dalej mocno się o nią troszczą, tym bardziej w czasach pandemii.

Andrzej Duda jest teraz bardzo zajęty swoją kampanią i sytuacją pandemiczną w Polsce, Agata Duda tym bardziej ma czas na niewesołe rozmyślania. Córka pary prezydenckiej podjęła bowiem ryzykowną i kontrowersyjną decyzję, która przyprawiła rodziców o zawrót głowy.

Agata Duda szaleje z niepokoju o córkę

Kinga Duda znana jest ze swojej ambicji. Teraz nie zwalnia tempa i dalej się rozwija, ale niestety, pandemia koronawirusa sprawia, że tym samym jej matka szaleje z niepokoju.

Kinga Duda wyjechała na trzymiesięczny staż, który jest związany z międzynarodowym konkursem w jakim brała udział i w którym została wyróżniona jakiś czas temu

– informował Super Express w lutym prezydencki rzecznik Błażej Spychalski.

Niestety, w Anglii, gdzie przebywa Kinga Duda, sytuacja jest o wiele gorsza niż w Polsce. To właśnie na Wyspach Brytyjskich z ciężkim przebiegiem COVID-19 walczy m.in. córka piosenkarki Kasi Kowalskiej, Ola. Takie zdarzenia działają na wyobraźnię, tym bardziej, że obie młode kobiety są w podobnym wieku.

Kinga Duda zdecydowała, że staż mimo wszystko dokończy. Jej mama z zapartym tchem śledzi sytuację, jaka panuje w Wielkiej Brytanii. Rodzina liczyła, że zobaczy dziewczynę w kwietniu, ale nie wiadomo, jak długo potrwają różne obostrzenia na świecie. 

W obecnej sytuacji nie wiadomo, kiedy wróci

– przyznał Jan Duda, ojciec prezydenta. 

Agata Duda odlicza już tylko dni do chwili, w której będzie mogła przytulić córkę. Para prezydencka głęboko wierzy, że dziewczyna dba o siebie i powróci do nich cała i zdrowa. Tego Kindze życzymy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze