18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Wielka tajemnica Agaty Dudy wyszła na jaw

27.01.2021  17:45
Agata Duda ma swoje tajemnice
Agata Duda ma swoje tajemnice Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Agata Duda słynie z upartego milczenia. Osoby, które mało się udzielają, często mają swoje tajemnice. Jak się okazuje - z żoną prezydenta nie jest inaczej. Jest pewna rzecz, którą pierwsza dama robi niemalże codziennie. Będziecie zaskoczeni.

Agata Duda nie mówi wiele i przez to mnóstwo Polaków uważa, że nie spisuje się w roli pierwszej damy. Każdy podskórnie przeczuwał, że za ciszą ze strony żony prezydenta musi stać jakiś sekret. Teraz okazuje się, że te podszepty intuicji były słuszne.

Agata Duda miała swoją tajemnicę

Agata Duda faktycznie ma swoją tajemnicę. Jest pewna rzecz, której pierwsza dama oddaje się niemalże codziennie. Sekret zdradził sam Andrzej Duda, który miał już dość posądzania swojej małżonki o bierność i bezczynność.

Moja żona Agata jest wolontariuszem Fundacji „Nie zapomnij o nas”, od 3 listopada codziennie przez 5 dni w tygodniu rozwozi obiady dla powstańców warszawskich oraz kombatantów w ramach akcji Obiadów dla Bohaterów

– ujawnił prezydent w wywiadzie dla tygodnika „Sieci”.

Agata Duda najwyraźniej stara się wszystkim udowodnić, że pomagać można również po cichu, bez blasku fleszy. Problem w tym, że w taki sposób nikt się o jej działaniach nie dowie i dalej będzie posądzana o niewypełnianie obowiązków pierwszej damy. 

Pozostaje jeszcze możliwość, że teraz Andrzej Duda będzie dbał o pozytywny PR żony i co jakiś czas wspominał o jej pełnych poświęcenia działaniach. Pytanie tylko, czy to wystarczy do pozyskania sympatii polskiego społeczeństwa?

Czytaj także