18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jakim cudem?

Agata Duda ma koronawirusa?! Niespodziewane wieści

25.10.2020  13:06
Czy Agata Duda ma koronawirusa?
Czy Agata Duda ma koronawirusa? Fot: Piotr Molecki/East News

Agata Duda znalazła się w trudnej sytuacji. Jej mąż, prezydent Andrzej Duda - jest zakażony koronawirusem. Czy to oznacza, że pierwsza dama również choruje? Informacje płynące z Kancelarii Prezydenta są zaskakujące.

Agata Duda jest teraz w centrum zainteresowania Polaków. Nie tylko dlatego, że po wyroku Trybunały Konstytucyjnego - ludzie wyszli na ulicę i oczekują komentarza pierwszej damy, ale także z powodu zakażenia koronawirusem jej męża, Andrzeja Dudy.

Prezydent już przepraszał Polaków, ale Agata Duda, swoim zwyczajem - milczy. Pierwsza dama teoretycznie nie powinna mieć szans na uniknięcie zakażenia COVID-19. Wszyscy wiemy, jak ogromnie zaraźliwy jest koronawirus - jeśli ktoś nam bliski przechodzi zakażenie, to właściwie nie istnieje możliwość, by się uchronić przed chorobą.

Czy Agata Duda ma koronawirusa?

Tym bardziej wieści płynące z Kancelarii Prezydenta są niesamowicie zaskakujące. Okazuje się bowiem, że podczas gdy prezydent walczy o zdrowie - pierwsza dama nie musi się tym martwić. Czyżby para praktycznie ze sobą nie przebywała?

Byliśmy testowani razem z żoną dwukrotnie w ostatnich tygodniach i wirusa nie stwierdzono

– powiedział prezydent.

Wiemy zatem, że Agata Duda jest regularnie testowana, a do tej pory wyniki testów były negatywne. Wszyscy trzymają kciuki za to, żeby tak niezawodne zdrowie dopisywało jej przez całą pandemię.

Jeszcze bardziej zaś każdy Polak liczy na to, że pierwsza dama w końcu przemówi.

Przeczytaj więcej
Komentarze