18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmieni wynik wyborów?

Agata Duda przemówiła do Polaków. Apel do Trzaskowskiego

10.07.2020  19:26
Agata Duda przemówiła do narodu. Apel do Trzaskowskiego
Agata Duda przemówiła do narodu. Apel do Trzaskowskiego Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Andrzej Duda walczy o każdy głos do samego końca. Za chwilę cisza wyborcza, a tymczasem do gry wkroczyła żona prezydenta Agata Duda. Czy jej orędzie do narodu wpłynie na wynik wyborów?

Druga tura wyborów prezydenckich już w niedzielę 12 lipca, a wynik głosowania wciąż jest trudny do przewidzenia. Do walki o głosy postanowiła włączyć się żona prezydenta, czyli Agata Kornhauser-Duda. W piątek na wiecu w Rzeszowie przemówiła do tłumu i zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego oraz jego żony.       

Przemówienie Agaty Dudy w Rzeszowie

Na samym początku podziękowała Polakom za to, że dawali jej mężowi wsparcie i siłę, by mógł prowadzić kampanię wyborczą. Przyznała, że kampania była „trudna i brutalna”. Zaapelowała, by sztaby wyborcze nie kłamały.

Ta kampania była bardzo trudna i bardzo brutalna. Sztaby prześcigają się również w różnego rodzaju kalumniach, kłamstwach. Nie daję na to zgody i nigdy tego nie zrozumiem. Mam takie marzenie, żebyśmy się wreszcie zaczęli traktować z szacunkiem. To jest najważniejsze. Czy nie możemy różnić się pięknie? Możemy. Możemy otaczać się serdecznością i życzliwością – zaapelowała do narodu Agata Duda.

Na koniec swojego przemówienia, Agata Duda zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego i jego żony.

Niezależnie od tego co nam przyszłość przyniesie i co stanie się w niedzielę, proponuję byśmy z szacunkiem przyjęli wybór naszych rodaków. Serdecznie zachęcam żeby pójść na te wybory i zagłosować "za", a nie "przeciw". Niech wygra Polska, bo Polska jest najważniejsza – powiedziała Pierwsza Dama w Rzeszowie.

Zagłosuj

Kto wygra wybory prezydenckie?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej