18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozmach

Agata Duda wsparła WOŚP. Wyjątkowo szczodry gest Pierwszej Damy

03.01.2020  17:00
Agata Duda wsparła WOŚP. Wyjątkowo szczodry gest Pierwszej Damy
Agata Duda wsparła WOŚP. Wyjątkowo szczodry gest Pierwszej Damy Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Agata Duda postanowiła wesprzeć WOŚP. Chociaż PiS nie żyje dobrze z Jurkiem Owsiakiem, to najwyraźniej żonie prezydenta to nie przeszkadza. Miała naprawdę hojny gest. 

Agata Duda postanowiła w tym roku po raz kolejny wesprzeć WOŚP. Podarowała na aukcję charytatywną wyjątkowo szykowną rzecz, która ma szansę zostać zlicytowana za całkiem pokaźną sumę.

Co ciekawe, Pierwsza Dama pozostaje wyraźnie niewzruszona przykrymi słowami, jakie jeszcze niedawno padły w jej kierunku ze strony Jurka Owsiaka.

Agata Duda wspiera WOŚP

Agata Duda ofiarowała na ten szczytny cel strojną suknię, która uszyta została specjalnie na uroczystości związane z intronizacją cesarza Japonii. 12 stycznia 2020 roku będziemy się mogli przekonać, w czyje ręce, drogą licytacji, trafi ta wyjątkowa kreacja. 

Podczas tegorocznego finału WOŚP, pieniądze będą zbierane na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej.

Prezydent Andrzej Duda również postanowił przekazać coś od siebie. Konkretnie będzie to sportowa koszulka, w której prezydent wziął udział w marszu Nordic Walking "TAK dla transplantacji". Do koszulki Duda dołączył zdjęcie, na którym wykonuje rozgrzewkę przed swoim startem.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką sumę w tym roku uda się Orkiestrze uzbierać dla potrzebujących. Przekonamy się o tym już bardzo niedługo.

logo Tu się dzieje