18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Agent Tomek umrze w areszcie? "Boję się..."

Wojciech Kozicki
21.02.2020  19:10
Agent Tomek aresztowany - niektórzy twierdzą, że to dla niego kara śmierci
Agent Tomek aresztowany - niektórzy twierdzą, że to dla niego kara śmierci Fot: YouTube

Tomasz K., znany bardziej jako „agent Tomek”, został aresztowany i spędzi za kratami 3 miesiące. Tak naprawdę ta decyzja sądu to może być dla niego wyrok śmierci. Kolejna osoba podejrzewa, że może umrzeć w celi.

Agent Tomek, prowadząc z żoną stowarzyszenie pomocy seniorom Helper, wydawał pieniądze z dotacji na własne potrzeby? Tak przynajmniej twierdzi prokurator. Czy rzeczywiście agent-polityk przywłaszczył sobie 10 milionów złotych i prał brudne pieniądze? A może po prostu nadepnął władzy na odcisk i stał się niewygodny? Grozi mu 10 lat więzienia, ale niektózy boją się, że nie dożyje do wyroku sądu.

Żona agenta Tomka, tak jak i on, uważa że areszt ma podłoże polityczne i to zemsta za zarzuty skierowane pod adresem szefów służb, którzy chcieli skompromitować Aleksandra Kwaśniewskiego.

W rozmowie z „Faktem” powedziała, że ktoś chciał uciszyć jej męża na czas kampanii, by nie zaszkodził rządowi. Kobieta obawia się, że już nigdy nie zobaczy swojego ukochanego…

Powiem wprost: boję się, że go zabiją, że zostanie w celi zamordowany – powiedziała żona agenta Tomka. (Fakt.pl)

Nie ona jedna ma takie obawy. Włodzimierz Czarzasty w programie „Sygnały dnia” Jedynki Polskiego Radia również podejrzewał, że ktoś może chcieć, by agent Tomek został uciszony na zawsze…

Wie pan, co powinni życzyć panu 'agentowi Tomkowi'? Ja panu powiem. I to trzeba bardzo twardo powiedzieć, żeby przez przypadek się w celi nie powiesił, bo idziemy w tym kierunku – powiedział Czarzasty.

Przeczytaj więcej
Komentarze