18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudy kampanii

Andrzej Duda WYGWIZDANY. Wybory 2020 nie idą po jego myśli

09.06.2020  14:47
Andrzej Duda WYGWIZDANY. Wybory 2020 nie idą po jego myśli
Andrzej Duda WYGWIZDANY. Wybory 2020 nie idą po jego myśli Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Andrzej Duda podczas spotkania przedwyborczego został wygwizdany. Ta kampania wyborcza zdecydowanie nie idzie po myśli obecnie urzędującego prezydenta.

Andrzej Duda miał złoty sen o wygranych wyborach. Przez długi czas wydawało się, że nie ma kandydata, który mógłby mu realnie zaszkodzić. W ostatniej chwili do wyścigu o fotel prezydencki dołączył się jednak Rafał Trzaskowski, który cieszy się kosmicznie dużym poparciem.

Andrzej Duda ma zatem powody do niepokoju. Potęguje je dodatkowo fakt, że przestał być wyłącznie ciepło przyjmowany wśród wyborców. Wczoraj zabiegał o poparcie na Kaszubach, gdzie w pewnym momencie spotkania z obywatelami został wygwizdany. 

Andrzej Duda został wygwizdany

Tłum przeciwników Andrzeja Dudy głośno skandował: "Mamy dość!". Dodatkowo prezydent musiał odpowiedzieć na trudne pytanie jednej z kobiet, która chciała wiedzieć, dlaczego rząd nic nie zrobił dla osób niepełnosprawnych.

Szanowni Państwo, pani mówi, że nic nie otrzymały osoby niepełnosprawne... Otóż proszę panią, szanowna pani, jeżeli chodzi o dzieci, 500 plus trafiło do wszystkich dzieci, także tych, które mają niepełnosprawności

- powiedział Andrzej Duda.

Wybronił się?

Przeczytaj więcej
Komentarze