18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezydent choruje

Andrzej Duda ZNOWU ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM

05.01.2022  13:19
Andrzej Duda znów ma Covid-19
Andrzej Duda znów ma Covid-19 Fot: Piotr Molecki/East News

Prezydent Andrzej Duda już raz przechorował Covid-19. Potem głowa naszego państwa przyjęła szczepionkę na koronawirusa, ale teraz... znów choruje. Ktoś tu mógłby zaśpiewać wraz z Zenkiem Martyniukiem: "Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje, raz zabiera".

Prezydent Andrzej Duda pomimo bycia ozdrowieńcem i osobą w pełni zaszczepioną - znów zachorował na Covid-19. Widać, że głowa naszego państwa nie ma szczęścia i ponowni musi zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem, jakim jest koronawirus.

Prezydent Andrzej Duda znowu zakażony koronawirusem

Jak poinformował w środę szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot, Andrzej Duda przebywa obecnie w izolacji. To już drugi raz, gdy prezydent otrzymuje pozytywny wynik na obecność koronawirusa. 

Poinformowano również, że prezydent czuje się całkiem dobrze i pozostaje pod stałą opieką medyczną. Tyle szczęścia nie mają zwykli obywatele, którzy po otrzymaniu pozytywnego testu na Covid-19 są pozostawieni sami sobie aż do momentu wyzdrowienia lub hospitalizacji.

Co ciekawe, 18 grudnia Andrzej Duda przyjął trzecią dawkę szczepionki, teoretycznie więc w tym momencie powinien być najbardziej odporny na zachorowanie. Tak się jednak nie stało i koszmar powraca. 

Życzymy rychłego powrotu do zdrowia.

Czytaj także