18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co się szykuje?

Andrzej Duda boi się o swoją reputację. Będzie skandal?

04.07.2020  18:06
Andrzej Duda boi się o rodzinę
Andrzej Duda boi się o rodzinę Fot: Piotr Molecki/East News

Prezydent Andrzej Duda ostrzega wyborców, by nie dali się omamić i głosowali na niego mimo wiadomości, które na nich spłyną. Czego boi się polityk?

Andrzej Duda w sobotę kilkukrotnie powtarzał na spotkaniach z wyborcami, że jest stabilny. Stabilny ma być zarówno w poglądach, jak i w małżeństwie. Skąd takie deklaracje? Nie wiadomo. Wiadomo, że prezydent czegoś się obawia...

Ataki na rodzinę

W sobotę w Wałbrzychu prezydent spotkał się z wyborcami i ostrzegł ich przed tym, co będzie działo się w najbliższej przyszłości. Co to takiego? Polityk twierdzi, że ktoś będzie próbował atakować jego rodzinę i niszczyć jej/jego dobre imię. Ataki te mają być oczywiście bezzasadne.

Widzicie państwo, że jestem w ostatnim czasie bezpardonowo atakowany.  Dochodzą też do mnie informacje, że będą ataki na moją rodzinę. Proszę państwa o wsparcie, dlatego że te wybory trzeba wygrać, wbrew tej czarnej kampanii, wbrew tym brudom, które próbuje się wmawiać polskiemu społeczeństwu i uruchamiać - powiedział.

Później mówił między innymi o obronie rodziny, chrześcijańskich korzeniach i tradycji, oraz tej tradycji ochronie. We Wrocławiu z kolei powtarzał wyborcom: Znacie mnie nie z jednego spotkania. Jestem stabilny i w poglądach i w miłości.

Czytaj także
Przeczytaj więcej