18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A Mikołaj wszystko widzi...

Duda był niegrzeczny? Rodzice mówią, jakich prezentów NIE dostanie

17.12.2019  11:39
Duda był niegrzeczny? Rodzice mówią, jakich prezentów NIE dostanie
Duda był niegrzeczny? Rodzice mówią, jakich prezentów NIE dostanie Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Andrzej Duda dostanie pod choinkę rózgę?! Najwyraźniej prezydent nie był grzeczny. Jego rodzice zdradzają, jakich Świąt syn może się spodziewać.

Andrzej Duda nie spisał się w tym roku i nie był grzecznym chłopcem? To samo nasuwa się na myśl... Rodzice prezydenta udzielili obszernego wywiadu, w którym opisują zwyczaje świąteczne panujące w ich domu. Na ich postawie można wysnuć daleko idące wnioski. 

Wywiad pojawił się na łamach tygodnika "Sieci". Janina Milewska-Duda i Jan Duda zdradzili, że w ich domu Święta są bardzo skromne, dlatego Andrzej Duda nie może liczyć na drogie prezenty. 

Andrzej Duda nie wykosztuje się na podarki świąteczne

Praktyczne i skromne podarki z pewnością nie były szczytem marzeń prezydenta, kiedy ten był jeszcze dzieckiem. Niemniej, rodzice uczyli go przywiązania do tradycji i skupienia na wymiarze religijnym Bożego Narodzenia.

Na kolacji u Dudów jest też całkiem pokaźna grupa osób. Zwykle przy jednym stole zasiada czternastoosobowa rodzina: Andrzej Duda z żoną i córką, rodzice prezydenta, jego starsza siostra z mężem i czwórką dzieci, a także młodsza siostra z mężem i synem.

Prezydent również nie wyda zbyt dużo na podarki. Między członkami rodziny istnieje bowiem umowa, że prezenty mogą kosztować maksymalnie 50 zł. W takim wypadku o zasobność kieszeni Duda nie musi się martwić.

Warto dodać, że statystyczny Polak wydaje zazwyczaj od 100 do 250 złotych na pojedynczy prezent. W niektórych wypadkach świąteczne wydatki sięgają nawet 2 tys. złotych. 

Być może, gdyby Mikołaj dostrzegł u prezydenta wzorowe zachowanie, to nagiąłby nieco prezentową tradycję. 

Przeczytaj więcej
Komentarze