18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za czułość!

Kobieta rzuciła się na Dudę, żeby go pocałować. Interweniowała ochrona

19.10.2019  18:01
Kobieta rzuciła się na Dudę, żeby go pocałować. Interweniowała ochrona
Kobieta rzuciła się na Dudę, żeby go pocałować. Interweniowała ochrona Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Andrzej Duda został pocałowany przez zupełnie obcą kobietę. Takiej czułości i radości nie widzieliśmy już dawno. Pozostaje nam zapytać żartem, czy Agata Duda aby na pewno nie jest zazdrosna?

Andrzej Duda budzi w ludziach różne emocje. Jedni go kochają, a inni darzą dużą niechęcią. Jednakże, kobieta, o której mowa w artykule, zdecydowanie znajduje się w tej pierwszej grupie. Już dawno nie widzieliśmy takich emocji.

Prezydent udał się na wizytę do Środy Śląskiej. Pojawił się tam, ponieważ odbierał tytuł honorowego obywatela owego miasta. Andrzej Duda nie byłby sobą, gdyby przy tej okazji nie spotkał się z jego mieszkańcami. 

Andrzej Duda całowany przez nieznajomą kobietę

Tam czekało na Dudę spore zaskoczenie. Poza tym, że wszyscy przyjęli go niewymownie ciepło, w tłumie znalazła się kobieta, która chciała obdarzyć polityka szczególnymi względami. Korzystając z chwili nieuwagi jego ochroniarzy, podbiegła do prezydenta i... skradła mu całusa!

Twitter
Twitter Fot: Twitter

Oczywiście służby interweniowały natychmiast, co widać na tym wyjątkowym zdjęciu. Na dłoni kobiety całującej Andrzeja Dudę w policzek - spoczywa ręka jednego z jego ochroniarzy. Mimo to, mieszkanka Środy Śląskiej może się pochwalić zdjęciem, które będzie pamiątką na lata.

Internauci podchwycili tego uroczego buziaka i zadają sobie tylko jedno pytanie - czy Agata Duda nie jest zazdrosna o męża? On sam wydaje się być bardzo zadowolony, a relację z upojnej wizyty zamieścił na swoim Twitterze. 

Powinien się chyba nacieszyć, bowiem pojawiają się głosy ze strony znanego jasnowidza, że przyszłość obecnego prezydenta nie maluje się w jasnych barwach.

Przeczytaj więcej
Komentarze