18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

gorące wideo

Andrzej Duda obłapia Agatę. Co na to brunetka, którą przytulał w środę?

14.02.2020  18:35
Andrzej Duda obłapia Agatę. Co na to brunetka, którą przytulał w środę?
Andrzej Duda obłapia Agatę. Co na to brunetka, którą przytulał w środę? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Miłość kwitnie w Pałacu Prezydenckim. W sieci pojawił się film, na którym Andrzej i Agata Duda nie szczędzą sobie czułości. Aby było goręcej, ogień między obojgiem rozniecają bracia Golec.

Czarne chmury zawisły w ostatnich dniach nad parą prezydencką. W sieci pojawiły się gorące zdjęcia, na których Andrzej Duda tuli młodziutką brunetkę. Polska plotkuje, a Kancelaria Prezydenta działa.

Aby poprawić nadszarpnięty wizerunek Andrzeja Dudy, na walentynki w serwisie Twitter pojawił się film. Na nim prezydent, prezydentowa, tęskne spojrzenia mężczyzny, czułe pocałunki, głaskanie, publiczne przytulańce i bracia Golec. Piękną, choć trochę jakby wyreżyserowaną miłość pary prezydenckiej opatrzono bowiem ich piosenką.

Walentynki to nie jedyny powód opublikowania kompilacji czułych gestów państwa Dudów. Dokładnie 14 lutego, 25 lat temu, pani Agata i pan Andrzej wzięli ślub. Dziś mają więc gorącą rocznicę! 

Andrzej Duda i brunetka

Gdy oficjalnie ciągle zakochana para prezydencka świętuje rocznicę ślubu i walentynki, tajemnicza brunetka z czułych zdjęć z prezydentem, ujawnia screeny rozmów. W nich mowa o tęsknocie, zapewnienia miłości, wzmianki o wyborach i "Jarku".

Czy faktycznie rozmawiała z prezydentem?

1
2
3
4
Czytaj także
Przeczytaj więcej