18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak Kaczyński

Duda ciężko obraża opozycję: "To są DZIADY"

02.07.2020  11:20
Duda ciężko obraża opozycję: "To są DZIADY"
Duda ciężko obraża opozycję: "To są DZIADY" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Andrzej Duda idzie w ślady swojego mentora, Jarosława Kaczyńskiego. Na jednym z wieców emocje wzięły górę i obecnie urzędujący prezydent ciężko obraził opozycję. Użył słów, które nie pasują mężowi stanu.

Andrzej Duda postanowił pójść w ślady Jarosława Kaczyńskiego, który znany jest z nieprzebierania w słowach względem polskiej opozycji. Obecnie urzędujący prezydent ciężko obraził polityków o innych poglądach niż te prezentowane przez niego samego.

Andrzej Duda wyzywa opozycję

Andrzej Duda walczy aktualnie o reelekcję, a w szranki stanie z Rafałem Trzaskowskim podczas II tury wyborów prezydenckich, które odbędą się 12 lipca 2020. Postanowił się uciec do bardzo mocnych słów, ogromnie obraźliwych.

Andrzej Duda zszokował osoby zgromadzone na wiecu w Człopowie. Kiedy zaczął prawić o 500 plus i wieku emerytalnym emocje sięgnęły zenitu. Poniosły go na tyle, że użył obelżywych słów względem innych polityków.

Ci co mówili, że się Polska rozleci, że się budżet rozleci i polskie finanse, od 500 plus i obniżenia wieku emerytalnego  to są ludzie albo niepoważni albo dziady, albo mieli jakiś udział w tym, że z Polski wypływało 50 mld zł VAT-u rocznie

- grzmiał Andrzej Duda.

Ktoś w wojnie o fotel prezydencki wyraźnie nie bierze jeńców...

logo Tu się dzieje