18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niedowierzanie

Andrzej Duda dostał przepowiednię. Wybory 2020 są przesądzone?

10.06.2020  14:23
Andrzej Duda dostał przepowiednię. Wybory 2020 są przesądzone?
Andrzej Duda dostał przepowiednię. Wybory 2020 są przesądzone? Fot: AGNIESZKA BIELECKA/REPORTER

Andrzej Duda niestrudzenie kontynuuje swoją kampanię wyborczą. Z zupełnie niespodziewanej strony otrzymał on wymowną przepowiednię. Czyżby miała się sprawdzić?

Andrzej Duda robi, co może by wygrać wyścig o fotel prezydencki. Na jego drodze stanął Rafał Trzaskowski, który cieszy się wielkim poparciem Polaków i najmocniej zagraża obecnie urzędującej głowie państwa.

Podczas gdy stres narasta, Andrzej Duda otrzymał pewną rzecz, którą w tych niełatwych okolicznościach uznać można za przepowiednię. Wczorajszą wizytę na Kujawach zdecydowanie prezydent zapamięta na długo.

Andrzej Duda cieszy się z dobrej wróżby

W czasie swojej wypowiedzi na kujawskiej ziemi, Duda chwalił się przede wszystkim programem 500 plus, który w dużej mierze przyczynił się do ogromnego sukcesu PiS w wygraniu wyścigu o władzę w Polsce.

Chciałem, aby w końcu polska rodzina, zwłaszcza ta wychowująca dzieci poczuła, że państwo o niej myśli i przyłącza się do procesu wychowawczego, a nie tylko oczekuje, że dzieci będą, że będzie lepsza demografia, by w przyszłości ktoś pracował także na nasze emerytury

- przekonywał Andrzej Duda.

Potem podzielił się na swoim Twitterze osobliwym zdjęciem. To ono jest właśnie związane z tajemniczą przepowiednią, o której mowa na początku artykułu.

W Solcu Kujawskim Nikola obdarowała mnie własnoręcznym rysunkiem „Pierwsze miejsce dla Prezydenta”. Dziękuję za dobrą wróżbę!

- napisał ucieszony prezydent.