18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

weszą spisek

Prezydent i kochanka? PiS reaguje na gorące zdjęcie Dudy z brunetką

25.02.2020  17:41
Andrzej Duda i Jolka Rosiek. PiS reaguje na plotki o romansie
Andrzej Duda i Jolka Rosiek. PiS reaguje na plotki o romansie Fot: Twitter/Jolka Rosiek

Andrzej Duda dał się sfotografować w ramionach kobiety, która twierdzi, że łączy ich "coś więcej". Sprawy długo nikt nie komentował, w końcu jednak pojawił się pierwszy głos z obozu prezydenta.

Andrzej Duda wpatrzony w młodą brunetkę. Ona zarzucająca prezydentowi ręce na ramiona, rozmarzona... Zdjęcie obiegło media, a jego bohaterka - Jolka Rosiek - zapewnia, że z głową państwa łączy ją płomienne uczucie.

Kobieta kolejny tydzień przekonuje, że zanim Andrzej Duda został prezydentem, spotykali się ze sobą. Żona? Małżeństwo z panią Agatą miało się wkrótce skończyć, Niestety, przyszły wybory i od tej pory Dudowie muszą udawać szczęśliwą rodzinę. A Jolka poszła w odstawkę.

PiS reaguje na Jolkę

Choć o dziewczynie w ostatnich dniach zrobiło się głośno, ani Andrzej Duda, ani nikt z jego sztabu, ani nawet z PiS, długo tematu nie komentował. W końcu odważył się na to Adam Bielan. I nie przebierał w słowach, a nawet wywęszył spisek...

Rzecznik sztabu Andrzeja Dudy pojawił się w Polsat News, gdzie komentował start kampanii prezydenckiej. Na antenie wyjaśnił, że zarówno on, jak i prezydent, byli gotowi na ataki. A ten wymierzony przez Jolkę Rosiek jest wybitnie perfidny.

Wiedziałem, że będziemy mocno atakowani, chociaż nie sądziłem, że spotkamy się z aż taką lawiną organizowanego przez partię opozycyjną hejtu - powiedział.

I przeszedł do tematu potencjalnej kochanki prezydenta.

To ewidentna stalkerka. Pytanie, czy ma jakieś zaburzenia psychiczne, czy też zadanie, żeby ją dokleić za wszelką cenę

- powiedział, sugerując, że ktoś celowo wystawił dziewczynę, by zniszczyć Andrzejowi Dudzie reputację.

Jolka Reaguje na PiS

Do słów Bielana szybko, jak zawsze na Twitterze, odniosła się sama Jolka Rosiek. Polityka PiS spytała: pan się taki bezkarny czuje, czy ma taką zakłamaną naturę? Po czym stwierdziła, że jedyną osobą, która powinna komentować sprawę, jest sam Andrzej Duda.

Wy wszyscy eksperci z PiSu i Kancelarii, może byście tak Andrzeja poinformowali, co się dzieje. Bo z tego, co się dowiedziałam, nie ma nawet dostępu do internetu, a gazet rozumiem, w których piszą o tej sprawie, mu nie pokazujecie. Co za fałszywi ludzie. Andrzej ma zabrać głos, nie Wy - napisała.

Wy nie macie pojęcia czy między nami coś było, czy nie! To się nie wypowiadajcie, za określanie mnie publicznie ,, chorą psychicznie'' bądź ,,stalkerką" przyjdzie Wam ponieść konsekwencje - dodała.

Czytaj także
Przeczytaj więcej