18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Politycy zmiażdżeni

Zmasakrowali Dudę i Morawieckiego! Z tego się nie podniosą?

11.02.2021  18:24
Dramat premiera i prezydenta. Polacy się wściekli
Dramat premiera i prezydenta. Polacy się wściekli Fot: Mateusz Jagielski/East News

Mroczny czas w życiu premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy. Polacy ostro wściekli się na polityków i dosłownie ich zmasakrowali. Uda im się po tym pozbierać?

Źle się dzieje w Polsce, Polacy protestują, kolejne branże i grupy społeczne wychodzą na ulice i ciśnie im się na usta hasło stworzone z ośmiu liter, a politycy idą na czołowe i w czasie pandemii podejmują kontrowersyjne decyzje.

Zdaje się, że czara goryczy jest już pełna i właśnie zaczyna się przelewać. Obywatele dobitnie pokazali bowiem rządzącym, gdzie ich miejsce. Następne będzie już chyba wywiezienie władzy na taczkach...

Duda i Morawiecki zmasakrowani

Pracownia Kantar przeprowadziła badanie, w którym proszono Polaków o ocenę pracy najważniejszych polityków i rządu. Wyniki okazują się miażdżące.

I tak premier Mateusz Morawiecki dobrze oceniany jest przez zaledwie 28 procent badanych, z czego tylko 6 procent osób zaznaczyło wariant "zdecydowanie pozytywnie". Po drugiej stronie jest aż 63 procent obywateli, spośród których 34 proc. ocenia premiera zdecydowanie negatywnie. 9 procent ankietowanych nie miało sprecyzowanej opinii.

Nieco lepiej wypada tu Andrzej Duda, którego dobrze ocenia 32 proc. badanych. Złe zdanie o prezydencie ma aż 59 procent obywateli.

Rząd do wymiany?

Kantar spytał także o pracę całego rządu. I tu w PiS powinien podnieść się alarm, a Jarosław Kaczyński może dostać białej gorączki. Źle rząd ocenia aż 65 procent badanych! Poparcie dla działań rządu wyraziło 26 procent ankietowanych.

Niepokój dane te mogą budzić w rządzących tym bardziej, że kolejne sondaże wyborcze coraz bardziej oddalają ich od wygranej w najbliższych wyborach. Wedle ostatniego badania, stracą większość w Sejmie nawet, jeśli zawiążą koalicję z Konfederacją!

logo Tu się dzieje