18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co?

Andrzej Duda szokuje. Prezydent mówi, że JEST GEJEM [WIDEO]

16.06.2020  12:21
Andrzej Duda gejem? Szokujące wideo
Andrzej Duda gejem? Szokujące wideo Fot: Krzysztof Radzki/East News

Robert Biedroń startuje w wyborach, ale nawet gdyby wygrał, nie będzie pierwszym prezydentem gejem? O swojej orientacji powiedział właśnie Andrzej Duda. A nam szczęki opadły.

Ostatnie dni to prawdziwy rollercoaster. Najpierw Andrzej Duda przekonywał, że LGBT+ to nie ludzie, tylko ideologia. Gdy świat dowiedział się i zaczął ogłaszać, że prezydent Polski to homofob, ten upominał dziennikarzy, że poprzekręcali jego słowa. Nagle też zaczął opowiadać o tolerancji i równości, oraz zapewniać, że do osób nieheteronormatywnych nic nie ma. W końcu nastąpił prawdziwy szok - Andrzej Duda oznajmił, że JEST HOMOSEKSUALISTĄ.

To wyznanie prezydenta może zszokować jego żonę, Agatę Dudę. W szoku będzie też Jolka Rosiek, która uparcie utrzymuje, że prezydent chciał rzucić dla niej małżonkę. Oczy ze zdumienia przecierają wyborcy pana Dudy, a nawet jego zaciekli przeciwnicy. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał.

Duda gejem?

Coming out prezydenta nastąpił się w czasie jednego ze spotkań Dudy z obywatelami, zorganizowanego w ramach kampanii wyborczej. Polityk wszedł w tłum i wdał się w rozmowę z młodym mężczyzną. Najpierw poprosił swych zaciekłych zwolenników o spokój i nieodpychanie młodzieńca. Później zaczął wysłuchiwać, co ten ma do powiedzenia. Oto zapis ich rozmowy:

Mężczyzna: Ja chcę tylko kulturalnie porozmawiać.
Duda: Ja też.
Mężczyzna: Jestem gejem.
Duda: Ja też.
Mężczyzna: jestem w ośmioletnim związku.
Duda: ...

A oto wideo:

Niestety jasne jest, że pan Andrzej w swym wyznaniu się zapędził, a jego mina świadczy o tym, iż "trochę" nie wierzy, że osoby nieheteronormatywne są normalnymi ludźmi i potrafią tworzyć stałe, szczęśliwe związki. Może jednak kiedyś zrozumie i zacznie traktować wszystkich jednakowo?

Przeczytaj więcej
Komentarze