18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słucha nie tylko prezesa...

Jakiej muzyki słucha Andrzej Duda? Zaskakująca playlista

Wojciech Kozicki
18.10.2019  10:32
Andrzej Duda i jego ulubiona muzyka - czego słucha prezydent?
Andrzej Duda i jego ulubiona muzyka - czego słucha prezydent? Fot: Gerard/Reporter/East News

Andrzej Duda słucha nie tylko żony i prezesa Kaczyńskiego, ale jest też fanem muzyki. Prezydent na Twitterze zdradził swoje upodobania muzyczne i wygląda na to, że w ten sposób śpiewająco rozpoczął kampanię prezydencką.

Andrzej Duda rozhulał się na Twitterze. Jeden z internautów wspominał zespół Stare Dobre Małżeństwo i zastanawiał się, czy ktoś słucha jeszcze tej muzyki. Twierdząco odpowiedział prezydent Polski i dołączył nawet zdjęcie okładki płyty „Dla wszystkich starczy miejsca”.

Portal tuba.pl już w 2018 starał się ustalić, co kręci się u Dudów w odtwarzaczu. Okazało się, że prezydent na Twitterze obserwuje raperkę Wdowę, a na Facebooku zespół Maleo Reagge Rockers.

Lubię słuchać raczej muzyki spokojnej, nie będę tego ukrywał. Bardzo lubię na przykład piosenki Cohena. Lubię taki delikatny, ale raczej taki łatwy jazz, blues. To jest to co mi odpowiada. Jako młody chłopak bardzo lubiłem i do dzisiaj bardzo lubię słuchać Dire Straits, zwłaszcza tych spokojniejszych kawałków właśnie. Hmmm, lubię taką klasykę, Pink Floydów bardzo lubię. I to jest to zasadniczo czego słucham. Lubię też takie piosenki turystyczne. Wolnej grupy "Bukowina" na przykład czy "Starego Dobrego Małżeństwa" też lubię posłuchać. To zwłaszcza w samochodzie, jak jadę. Zwłaszcza dawniej, jak prowadziłem samochód to lubiłem sobie wtedy puścić i jechać sobie właśnie przy muzyce –opowiedział Andrzej Duda w wywiadzie dla Telewizji Republika.

W wywiadzie dla „Super Expressu” wyznał jednak, że kiedyś lubił rocka. Wymienił takich wykonawców jak Lady Pank, Maanam, Turbo, Perfect, Budka Suflera. Był nawet na koncercie Lombardu i… Avril Lavigne!

Jeśli pan prezydent będzie chciał uzupełnić swoją playlistę, to poniżej nasza propozycja...

Przeczytaj więcej
Komentarze