18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ktoś go podglądał?

Duda bawi się przed kamerką. ABW wystraszona, ostrzega prezydenta

15.05.2020  12:20
Andrzej Duda na Tik Toku. ABW ostrzega
Andrzej Duda na Tik Toku. ABW ostrzega Fot: Jacek Dominski/REPORTER

ABW ostrzega prezydenta. Andrzej Duda może być w niebezpieczeństwie przez popularną aplikację Tik Tok. Alarmują, by pod żadnym pozorem jej nie używał - donosi SE.pl.

Prezydent Andrzej Duda chciał być bardziej "młodzieżowy" i popłynął, ale może się to dla niego źle skończyć. ABW ostrzega - jego ostatnia działalność ściąga na polityka niebezpieczeństwo.

Chodzi o fakt zainstalowania aplikacji i aktywności na popularnym wśród młodzieży Tik Toku. Prezydent kilka tygodni temu ogłosił: "Szukajcie pod nazwą: AndrzejDudaNaTikToku" i zaczął zabawy przed kamerką. A służby się przeraziły.

Co grozi prezydentowi?

Jak donosi SE.pl, korzystanie z Tik Toka wywołało "popłoch w służbach specjalnych". Wiadomo, że przed popularną aplikacją ostrzegali już Amerykanie. W USA zakazano używania jej między innymi w rządowej Administracji ds. Bezpieczeństwa (TSA).

Co jest nie tak z Tik Tokiem? Niepewne zabezpieczenia i możliwość "podglądania" użytkowników!

ABW przedstawiła nam dokument, z którego wynika, że Agencja ma poważne wątpliwości w sprawie Tik Toka i negatywnie zaopiniowała aplikację. Wśród zastrzeżeń wymieniono m.in. brak pewności co do tego, gdzie trafiają dane udostępniane przez użytkownika czy niebezpieczeństwo uzyskania zdalnego dostępu do aparatu w telefonie

- powiedział informator SE z otoczenia prezydenta.

logo Tu się dzieje