18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejna kolizja SOP

Wypadek kolumny Dudy. Rozbita rodzina z dziećmi

Wojciech Kozicki
13.06.2020  17:17
Kolumna prezydencka uderzyła w auto osobowe - czy był wypadek?
Kolumna prezydencka uderzyła w auto osobowe - czy był wypadek? Fot: Twitter/Dariusz Joński

Wypadek kolumny prezydenckiej pod Opolem. Samochód kolumny prezydenckiej uderzył w rodzinę z dziećmi. Pojawia się jednak problem, bo rzecznik prezydenta Błażej Spychalski i media podają sprzeczne informacje o wypadku.

Dudabus i Andrzej Duda mkną po Polsce, a kampania prezydencka nabiera prędkości. Na drodze polityków do Belwederu znajdują się jednak zwykli Polacy. Jak podaje Onet.pl, doszło do dramatycznego wypadku, ponieważ prezydencka limuzyna uderzyła w samochód osobowy,  w którym jechała rodzina z dwójką dzieci. Na miejscu pojawiło się pogotowie, ale jak podają media, nikomu nic się nie stało.

Duda miał wypadek?

Gdzie w tym momencie był prezydent Andrzej Duda? Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski twierdzi, że prezydent jechał Dudabusem. Co więcej, zaprzecza, że doszło do kolizji z udziałem kolumny prezydenckiej.

Samochód techniczny SOP-u, jadąc na sygnałach najechał na tył samochodu osobowego, który skręcał w lewo. Na miejscu jest policja, która analizuje sprawę. Samochód SOP-u nie tworzył kolumny prezydenckiej - informuje Radio ZET.

Prezydent siedzi przede mną w Dudabusie, nie jechał w żadnej limuzynie. Kolizji z udziałem kolumny prezydenckiej nie było więc, bo jej nie ma – skomentował wypadek rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. (Onet.pl)