18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pilnują dzień i noc

Andrzej Duda kupił apartament w Krakowie. SOP już go zabezpiecza

12.06.2020  18:15
Andrzej Duda kupił apartament w Krakowie. SOP już go zabezpiecza
Andrzej Duda kupił apartament w Krakowie. SOP już go zabezpiecza Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Andrzej Duda niedawno kupił luksusowy apartament w Krakowie. Jak się okazuje, nad dobytkiem prezydenta już czuwa SOP.

Andrzej Duda nie tak dawno temu zakupił luksusowy apartament w Krakowie. Jak się okazuje, dobytek obecnie urzędującego prezydenta jest już pod czujnym okiem funkcjonariuszy SOP. O polityczną emeryturę Duda nie musi się więc martwić.

Andrzej Duda i funkcjonariusze SOP

"Fakt" zauważył, że przyszli sąsiedzi Andrzeja Dudy widywali ostatnio w okolicy jego apartamentu funkcjonariuszy SOP. Co więcej, w najbliższej okolicy prezydenta powstanie specjalna stróżówka, w tym celu służby adaptują jeden z pobliskich lokali.

To standardowa procedura. Ochroniarze muszą mieć dach nad głową, gdy prezydent jest w swoim prywatnym domu. Przecież nie zamieszkają u niego!

- mówi "Faktowi" jeden z informatorów w służbach.

Według ustaleń "Faktu", w małym mieszkaniu funkcjonariusze SOP będą mieli łazienkę, pokój i kuchnię do swojej dyspozycji. Będzie tam również swoiste centrum dowodzenia, składające się z monitoringu, który zostanie zamontowany przy apartamencie prezydenta Andrzeja Dudy.

Teraz rodzi się pytanie, czy Andrzej Duda na swoją polityczną emeryturę w luksusowym krakowskim apartamencie przejdzie za moment czy dopiero za pięć lat? Ciekawość zaiste nie daje nam spać.

Czytaj także
Przeczytaj więcej