18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezydent w koronie

ANDRZEJ DUDA MA COVID-19!? Szokujące słowa

01.09.2020  11:52
Andrzej Duda zakażony koronawirusem?
Andrzej Duda zakażony koronawirusem? Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

Andrzej Duda i koronawirus? Prezydent ma mieć COVID-19, a epidemia dopadła też czlonków jego kancelarii. Szokujące informacje.

Koronawirus w Kancelarii Prezydenta? Andrzej Duda ma COVID-19? Jasnowidz Wojciech Glanc przez wiele godzin męczył się z dziwnym przeczuciem, w końcu nawiedziła go wizja. Teraz dopytuje: dlaczego prezydent zniknął, nie udziela się publicznie, milczy też jego Kancelaria?

Andrzej Duda zakażony koronawirusem

Co dzieje się w Kancelarii Prezydenta? Jasnowidz Wojciech Glanc w sobotę podzielił się nagłą wizją, która nawiedziła go nad ranem. Zobaczył Andrzeja Dudę zamkniętego w małym pokoiku w Pałacu Prezydenckim. Wokół niego stali urzędnicy, co chwila zmieniający mu maseczki. W rogu siedział Jarosław kaczyński - w masce na twarzy. W tym czasie Andrzej Duda dumny z siebie, z uśmiechem na twarzy przymierzał koronę.

Co oznacza ta wizja? Jasnowidz twierdzi, że jest oczywista... w Kancelarii Prezydenta jest koronawirus. Kto się zakaził? Czy to sam Andrzej Duda? Prezydent w poniedziałek pojawił się na Westerplatte, to powinno wykluczyć go z podejrzeń. Ale...

Jeśli ktoś mnie zapyta, czy koronawirus w Kancelarii prezydenta już jest, to odpowiem - już jest - mówi jasnowidz Wojciech Glanc. - Już następuje moment, w którym do tych ludzi, którzy wcześniej temat ignorowali... moment bladego strachu mimo wszystko na nich padnie, bez względu na statystyki.

Co z samym prezydentem? Na Westerplatte wyglądał na mocno zmęczonego... Czy to oznaka choroby? A może koronawirus dopiero go dopadnie? jasnowidz zachęca do samodzielnego wyciągnięcia wniosków. Myślicie, że może mieć rację?

Czytaj także